Zima w Dubaju pełna atrakcji dzięki karcie My Emirates Pass

emirates

Emirates, największe międzynarodowe linie lotnicze, ogłosiły powrót swojej słynnej karty My Emirates Pass – wyjątkowej oferty zmieniającej kartę pokładową Emirates w ekskluzywny pakiet atrakcji i zniżek nawet do 50% w ponad 500 sklepach i ośrodkach rekreacyjno-wypoczynkowych na terenie Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Dzięki karcie pasażerowie Emirates lecący do Dubaju lub przez Dubaj w okresie od 1 stycznia do 31 marca 2020 r. będą mogli zobaczyć więcej w niższych cenach podczas pobytu w ZEA. Podróżujący będą mieli okazję skorzystać z wielu oferowanych przez kraj atrakcji, w tym pełnych wrażeń parków wodnych, luksusowych ośrodków odnowy biologicznej i okazałych centrów handlowych.

Karta My Emirates Pass zapewni do 30% zniżki w popularnych sklepach i salonach zagranicznych marek odzieżowych, niezapomniane wrażenia kulinarne i do 50% zniżki w wykwintnych restauracjach, do 50% zniżki na atrakcje na świeżym powietrzu oraz 50% zniżki na odprężające zabiegi spa w najlepszych hotelach.

Pasażerowie skorzystają z wielu wyjątkowych okazji w ofercie My Emirates Pass za okazaniem karty pokładowej i ważnego dokumentu tożsamości w dowolnym punkcie partnerskim. Oferta przysługuje także powracającym do kraju mieszkańcom ZEA, którzy mogą powitać nowy rok oszczędzając. Dostępne oferty można zobaczyć tutaj.

– Z radością ogłaszamy powrót oferty My Emirates Pass tej zimy. Pasażerowie zatrzymujący się w Dubaju będą mieli jeszcze więcej powodów, aby zwiedzać i odkrywać nowe miejsca, korzystając z bezkonkurencyjnych promocji na największe atrakcje Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Będąc czwartym najczęściej odwiedzanym miastem na świecie, Dubaj niezmiennie zachwyca turystów powiększającą się listą oferowanych wrażeń i rozrywek. W ścisłej współpracy z partnerami chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do największych atrakcji Dubaju i ZEA – powiedział Mohammad Al Hashimi, Vice President Emirates, Commercial Products Dubai.

Podróżujący do Dubaju będą mieli ogromny wybór, jeśli chodzi o rozrywkę. Miasto uchodzi za jedno z najlepszych kierunków dla miłośników zakupów, którzy znajdą tu setki sklepów. Dubaj zdecydowanie warto odwiedzić, również w rodzinnym gronie, ze względu na słoneczną pogodę przez cały rok, piękne ośrodki dla plażowiczów i ofertę kulinarną na każdy gust.

Linie Emirates oferują niezrównaną jakość podróży do ponad 150 kierunków z wygodną przesiadką w Dubaju. Pasażerowie we wszystkich klasach mają dostęp do nagradzanego systemu rozrywki pokładowej ice z 4,5 tys. kanałów z najnowszymi filmami, serialami, produkcjami dokumentalnymi i programami telewizyjnymi. Na pasażerów czekają również słynąca ze swej uprzejmości obsługa wielokulturowego personelu pokładowego przewoźnika, posiłki inspirowane kuchnią regionalną oraz bezpłatny pakiet 20 MB danych pokładowego Wi-Fi, który zapewni im kontakt z rodziną i przyjaciółmi w czasie lotu.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.emirates.com.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS