Kim jest Zeus z TikToka?

Ilan Tobianah Zeus TikTok

Żywy bóg – tak niektórzy nazywają Zeusa z TikToka, czyli Ilana Tobianaha. Współczesny Zeus pojawia się i bryluje w najmodniejszych zakątkach świata. Podróżuje między Monako, Dubajem i Paryżem, ale przede wszystkim fascynuje użytkowników na portalach społecznościowych.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bogowie od zarania dziejów zawsze byli źródłem fascynacji i podziwu. W 2023 roku jeden z najsłynniejszych z tych bogów – Zeus – zmartwychwstał, aby przejąć kontrolę nad socialami i wywołać szum w mediach społecznościowych. Ten mistyczny podróżnik – bo tak naprawdę nie wiemy, kim jest – robi furorę za każdym razem, gdy pojawia się w sieciach społecznościowych na swoim Instagramie lub TikToku. Wszystko wskazuje na to, że jest milionerem, może nawet miliarderem. Dzisiaj postaramy się przybliżyć Wam sylwetkę Zeusa z TikToka.

Zeus o którym mówimy, oczywiście nie jest tym, który rozpętuje burzę i uderza błyskawicami w niepokornych bożków. Ten o którym tutaj mowa, raczej rozpala wyobraźnię milionów internautów. Moglibyśmy go określić jako twórcę treści, bo najwyraźniej nie ma nic do sprzedania poza marzeniami i stylem życia jaki prezentuje. Jego pseudonim (i kreacja) wynika z tego, że wygląda dokładnie jak prawdziwy Zeus, którego znamy z książek i gier. Podobnie jak Khaby Lame, Zeus nigdy nic nie mówi i utrzymuje ten wizerunek niedostępnej boskości. Ale to, co szczególnie zwraca uwagę, to to, że mężczyzna wydaje się prowadzić luksusowe życie: Lamborghini, piękne modelki, drogie hotele, pobyty w Monaku… Krótko mówiąc, nie skąpi środków, by zaimponować swoim obserwującym i to działa! Mężczyzna ma ponad 416 000 obserwujących na Instagramie i ponad 296 000 obserwujących na TikToku

Co ciekawe, na jednym z filmów Zeusa z Monako pojawiła się także polska projektantka biżuterii Izabella Budryn oraz jej syn.

Pytanie, które teraz wszyscy zadają, brzmi: Skąd pochodzi jego fortuna?

Postanowiliśmy dowiedzieć się o nim więcej. Zeus faktycznie nazywa się Ilan Tobianah. Jest prawnikiem specjalizującym się w prawie nieruchomości w Paryżu i od czerwca 1999 roku pracuje w «Moët et Associés immobillier». W każdym razie tak możemy przeczytać na jego profilu na LinkedIn. Z ponad 23-letnim stażem w biznesie i karierą w prestiżowej firmie wydaje się oczywiste, że biznesmena stać na życie o jakim marzy. Ale w czasach, gdy kreowanie luksusowego życia w internecie jest na najlepszej drodze do tego, by stać się dyscypliną olimpijską, jak nie wątpić… Zwłaszcza, gdy spędza się trochę czasu czytając komentarze pod filmami zamieszczonymi na jego portalach społecznościowych. Szybko widzimy, że internauci są sceptyczni…:„To ten facet, który przywozi samochód od dealera do klienta i wraca autobusem do domu” lub „Wszystko jest nie tak, to biedak, który chce zrobić sobie karierę jako influencer”. Niektórzy też komentują jego wygląd: „Jesteś czerwony jak homar, zainwestuje w krem do opalania„.

Dowiedzieliśmy się także, że Ilan Tobianah jest… ojcem, ale próżno szukać jego dzieci w sieci, a tym bardziej na materiałach, które publikuje. Zeus pozostaje tajemniczy i bardzo dba o swoje życie prywatne.

Jak może potoczyć się jego dalsza kariera w internecie? Bardzo możliwe, że Zeus będzie zmierzał w kierunku artystycznego performansu związanego z muzyką. Może DJ? Może piosenkarz lub muzyk? Pewne jest, że prawnik jest prawdziwym fanem muzyki i oglądając jego filmy, szybko przekonasz się, że techo i house wydają się być jego ulubionymi gatunkami.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
1.3k
+1
856
+1
56
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

8 komentarzy
  1. Wygląda jak cudak i do prawdziwego faceta to mu daleko. Prawdziwi mężczyźni walczą o swój kraj w Ukrainie a ten jest po prostu żałosny. Weź się chłopie ogarnij i zabierz za jakąś pożyteczną robotę bo te twoje miny i podarte łachy mogą wzbudzić jedynie śmiech. Takie jest moje zdanie.

  2. Jola koro prawdziwi mężczyźni walczą w Ukrainie to co robia u nas te tłumy facetów ukrainskich?

  3. To jest prawnik prawnicy zwykle bywają oszczędni w słowie lub goście no chyba ze to Julia Przyłębska. Instagramowy Zeus faktycznie ma konto na LinkedInie z opisem prawnik pracujący dla Möet Associacion. Mnie pasuje taka malomownosc i wcale nie oznacza tajemniczości tylko dbania o prywatność z wiadomych względów

  4. Jest paru takich tiktokerów – KREATORÓW TREŚCI … Dużo nie mają, ale plebsu rozbudzają fantazję na temat Luksusu im niedostępnego i Ci biedni ludzie budują fortuny tych którzy potrafią sprzedać się dobrze w internecie.

  5. Pamiętajcie wszyscy jedno. Nie ma czegoś takiego jak „prawdziwy mężczyzna”. Każdy jest mężczyzną kto się urodził z penisem. Koniec kropka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS