Limitowana edycja Beoplay EX Atelier Edition od Bang & Olufsen

Bang & Olufsen wypuścił limitowaną edycje nagrodzonych bezprzewodowych wkładek dousznych EX, co ciekawe wykonaną na zamówienie. Począwszy od odcienia Lime Green, kolorystyka jest pierwszym projektem Atelier Editions – nowej inicjatywy studia Bang & Olufsen w Struer w Danii, które specjalizuje się w projektach na zamówienie.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najlepszą cenę słuchawek Bang & Olufsen znajdziesz na Ceneo.pl >>>

Coraz więcej klientów szuka światowej klasy designu i produktów na zamówienie. Nie chcą masowej produkcji, ale czegoś wyjątkowego i bardzo osobistego. Aby sprostać temu zapotrzebowaniu, z dumą ogłaszamy nasze edycje Atelier. Te produkty są wykonywane tylko na zamówienie, w limitowanej ilości i naprawdę osobiste. Wszystkie są tworzone przez nasz wewnętrzny zespół w Bang & Olufsen Atelier” — powiedział dyrektor generalny Bang & Olufsen, Kristian Teär.

Różne edycje Beoplay EX Atelier będą wprowadzane na rynek od kwietnia 2023 roku, prezentując imponujące możliwości dostosowywania pod użytkownika, które są unikalne dla Bang & Olufsen. Każda kolorystyka będzie całkowicie unikalna dla tego modelu – odzwierciedlając wyjątkowe chwile, gusta i style.

Bang & Olufsen to luksusowa marka audio założona w 1925 roku w Struer w Danii przez Petera Banga i Svenda Olufsena, których oddanie i wizja pozostają podstawą działania firmy. Od prawie wieku Bang & Olufsen przesuwa granice technologii audio, a firma nadal znajduje się w czołówce innowacji dźwiękowych.

Beoplay EX Studio Editions w kolorze Lime Green kosztują 2999 złotych.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
59
+1
37
+1
4
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS