Ciasno w Boeingu 737? Zobacz nowe wnętrze w Malaysia Airlines!

Malaysia Airlines odświeżyło swój wąskokadłubowy samolot Boeing 737-800NG. Nowy-stary 737 będzie miał odnowione wnętrze, nowe wygodne fotele i system rozrywki pokładowej nowej generacji o nazwie MHstudio. Plany renowacji rozpoczęły się w zeszłym roku po tym, jak linia lotnicza otrzymała informacje zwrotne z ankiet wśród klientów i grup fokusowych w 2020 roku.

Zgrabne wnętrze ma nową, niebieską kolorystykę, która reprezentuje „postępowy krok naprzód”, wraz z powracającym motywem batiku, który odzwierciedla malezyjskie dziedzictwo przewoźnika. Linia lotnicza zdecydowała się również na lekkie materiały, aby pomóc w jej wysiłkach na rzecz zrównoważonego rozwoju. (Im lżejszy samolot, tym mniej spalonego paliwa i mniejsza ogólna emisja).

Pod względem rozplanowania kabina oferuje 12 miejsc biznesowych w konfiguracji 2-2 oraz 162 fotele ekonomiczne w konfiguracji 3-3. Nowe, „smuklejsze” fotele są wykonane z prawdziwej skóry i mają ergonomiczny kształt, który zapewnia większy komfort. Każdemu siedzeniu towarzyszy również miękka przegroda zapewniająca dodatkową prywatność. Możesz również spodziewać się szeregu udogodnień, takich jak osobiste gniazdko elektryczne, port USB, uchwyt na urządzenie osobiste, uchwyt na butelkę, wieszak na płaszcz i regulowany w sześciu kierunkach zagłówek.

Tymczasem bezprzewodowe MHstudio nie jest już wbudowane w fotel jak inne ekrany, dzięki czemu zapewnia gościom pełną elastyczność podczas strumieniowego przesyłania treści. Pozwala również na zakup przekąsek na pokładzie i dostarczenie ich bezpośrednio na miejsce.

„Zupełnie nowe funkcje naszej odświeżonej floty B737-800 NG zmniejszą nasz ślad węglowy wynikający ze zmniejszenia masy każdego samolotu — dzięki znacznie lżejszym siedzeniom, zastosowaniu miękkich przegród w kabinie i odejściu od ekranów oparcia foteli, aby zaoferować innowacyjne w – funkcje rozrywki podczas lotu umożliwiające bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe na pokładzie w dogodnym dla nich czasie” – powiedział w oświadczeniu Lau Yin May, dyrektor ds. marketingu i obsługi klienta w Malaysia Airlines .

Odnowione kabiny będą dostępne w 38 samolotach 737 malezyjskich linii lotniczych, które zadebiutują pod koniec lipca na krajowych i regionalnych trasach przewoźnika.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
17
+1
4
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS