Zegarki znanych ludzi – Galeria

zegarki znanych ludzi
Zobacz galerię 123 zdjęć

Obserwujemy, znamy, kochamy, nienawidzimy. Gwiazdy żyją fascynującym życiem, które dla przeciętnego zjadacza chleba może wydawać się nie z tego świata. Bez wątpienia osoby z pierwszych stron gazet są bardzo popularne i podążają za nimi miliony na całym świecie, nic więc dziwnego, że stały się głównymi i wpływowymi ambasadorami produktów, trendów i marek.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Idealny zegarek jest wyrazem czyjegoś statusu, gustu, estetyki i osobistego stylu. Nic więc dziwnego, że celebryci są wybredne w kwestii tego, co zakładają na nadgarstki. I nie chodzi tylko o posiadanie jednego sygnowanego zegarka; dziś aktorzy, muzycy, projektanci mody i sportowcy budują własne kolekcje i prezentują je.

Jako ikony mody i wyznaczające trendy świat zwraca uwagę na samochody, którymi jeżdżą, garnitury, które kupują, a przede wszystkim na noszone przez nich zegarki. Niezależnie od tego, czy jest to Rolex na czerwonym dywanie, czy Omega Seamaster Planet Ocean na nadgarstku Jamesa Bonda, celebryci inspirują nas swoimi ulubionymi zegarkami. Odkryj niektóre z naszą galerią jakie zegarki noszą celebryci i znane osoby z polski i ze świata. Jay Z uwielbia Cartier Crash, Virat Kohli wybiera Rolex Daytona, Kylie Jenner ma Patek Phillipe z białego złota, a George Clooney jest lojalny wobec Omega Speedmaster.

Podczas przygotowywania listy opieraliśmy się na ogólnodostępnych danych, takich jak zdjęcia w internecie czy oficjalne profile Instagramowe znanych, bogatych i popularnych. Powyżej przedstawiamy galerię zdjęć zegarków, które noszą znane osoby z polski i ze świata.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
519
+1
743
+1
81
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany