Pierwszy na świecie zegarek z portfelem Bitcoin

zegarek bitocin
Zobacz galerię 28 zdjęć

Franck Muller przedstawił limitowaną edycję modelu Vanguard Encrypto. Franck Muller Encrypto, zwany jest także „pierwszym na świecie funkcjonalnym zegarkiem Bitcoin”, to nowość, która niedawno została wprowadzona jako edycja limitowana.

zondacrypto - Największa Polska giełda cyfrowych walut

Vanguard Encrypto został stworzony we współpracy z platformą handlu kryptowalutami Regal Assets i nosi logo Bitcoin oraz kod QR dla bloku genesis Bitcoin.

Na tarczy umieszczony jest laserowo kod QR dla publicznego adresu portfela, który można wykorzystać do wpłacania Bitcoinów i sprawdzania salda konta. Aby umożliwić ten bezpieczny proces, do zegarka dołączona jest zapieczętowana pamięć USB do przechowywania klucza prywatnego.

Jak to działa?

Portfele Bitcoin składają się z dwóch części, adresu publicznego i adresu prywatnego, większość ludzi jest przyzwyczajona do posiadania obu adresów w tym samym urządzeniu elektronicznym, jednak doświadczeni wcześni użytkownicy bitcoinów używają innej metody.

Vanguard Encrypto korzysta z wygenerowanego w trybie offline, niedeterministycznego magazynu w stylu portfela papierowego TRNG (True Random Numbers Generated). Jak wspomniano, ta metoda przechowywania bitcoinów jest dość popularna wśród długoterminowych posiadaczy bitcoinów i początkujących użytkowników ze względu na ogromną przewagę bezpieczeństwa i spokój ducha. Jednak zamiast polegać na kartkach, użytkownicy mogą po prostu zeskanować swój numer.

Każdy zegarek jest dostarczany jako dwuelementowy zestaw „Deep Cold Storage”. Użytkownicy mogą dodawać swoje Bitcoin do portfela lub sprawdzać saldo bezpośrednio za pomocą pokrętła. Kod QR zegarka i cały system zostały zaprojektowane we współpracy z Regal Assets, renomowaną firmą inwestycyjną kryptograficzną z biurami w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Regal Assets trafił na pierwsze strony gazet w 2017 roku, będąc pierwszą firmą, która otrzymała rządową licencję na handel kryptografami w swoim głębokim, zimnym skarbcu, jak opisał to Bloomberg.

Kolekcja

Vanguard Encrypto jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej, różowego złota, tytanu i carbonu. Jest dostarczany z ręcznie szytym paskiem ze skóry aligatora z gumą po drugiej stronie składanej klamry. Funkcje czasomierzu obejmują godziny, minuty, sekundy i datę na godzinie 6:00. Encrypto jest gustownie zaprojektowany komponując się z adresem QR z Genesis Blockaddress Satoshi Nakamoto, z uderzającymi i wyrazistymi cyframi, które uzupełniają i łączą się z logo bitcoina.

Zgodnie z celem Franck Muller, model Encrypto z powodzeniem połączył innowacje techniczne, rewolucyjne wzornictwo i kunszt rzemieślniczy, który reprezentuje najwyższą jakość w szwajcarskim przemyśle zegarmistrzowskim, pozwalając użytkownikowi zegarka doświadczyć emocjonalnego i osobistego wpływu na jego stworzenie. Podczas gdy zegarek służy nie tylko celowi wymawiania czasu, ale także stanowi bramę do dostępu do elektronicznego złota tej epoki. To naprawdę imponująca i niezwykła kreacja.

Co oczywiste zegarek można nabyć płacąc bitcoinami.

Aby zapoznać się z pełną linią zegarków Encrypto i innymi informacjami technicznymi, odwiedź stronę www.franckmullercrypto.com

Jak oceniasz ten wpis?
+1
257
+1
459
+1
15
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS