Zbuduj swój własny zestaw LEGO Stranger Things

Netflix za niecałe dwa miesiące (4 lipca 2019) udostępni trzeci już sezon cieszącego się ogromnym zainteresowaniem serialu Stranger Things. Fani sagi już przebierają nogami nie mogąc doczekać się epickiego zakończenia sagi.

Wszyscy którzy nie mogą się doczekać trzeciego sezonu mogą kupić sobie zestaw Lego i zbudować swój własny żywcem wyjęty z klimatu Stranger Things. Zestaw ten składa się z 2 287 elementów i znakomicie oddaje niektóre z najbardziej charakterystycznych momentów serialu Netflix – od świątecznego alfabetu w salonie Byersa po pięknie odwzorowaną ceglaną wersję K5 blazer Chefa Jima Hoppera i całą resztę serialowych smaczków. Ale to, co jest naprawdę wyjątkowe w tym zestawie, to sposób, w jaki udało im się uchwycić odwrócony świat serialu – wykorzystując parę drzew LEGO, aby umożliwić prawdziwemu światu i królestwu Demogorgona zestawienie się ze sobą w pionie. W tym osiem minifigów i wszystkie drobne szczegóły, na które możesz liczyć jeśli byłeś lub jesteś wiernym fanem serialu.

Ten absolutnie oszałamiający zestaw jest już dostępny w przedsprzedaży z datą premiery wyznaczoną na 1 czerwca.

Cena wynosi 199,99 USD. Do kupienia na oficjalnej stronie Lego.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS