World Chocolate Day: Każdego roku na Emirates serwuje ponad 11 milionów kawałków czekolady

Każdego roku co najmniej 11 milionów kawałków czekolady dla smakoszy pochodzącej z całego świata i jest serwowanych w samolotach linii Emirates, oprócz różnych deserów czekoladowych i smakołyków we wszystkich klasach. Te słodkie przysmaki dopełniają wyśmienitą kuchnię Emirates przygotowaną przez wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni.

W klasie pierwszej i biznesowej Emirates serwuje swoim klientom praliny i słodycze 8 najlepszych marek czekolady pochodzących z 6 państw słynących z czekolady. Marki zostały wybrane, aby dać klientom Emirates różnorodne wysokiej jakości czekoladki z całego świata, w tym lokalne rodzime marki ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, w których znajduje się linia lotnicza. Każda marka czekoladowa znajduje się na pokładzie przez 3 miesiące, zanim wprowadzona zostanie nowa marka, aby zadowolić osoby często podróżujące liniami Emirates.

Marki czekolady serwowane w Emirates:

  • Godiva z Belgii, Emirates na pokładzie od ponad 20 lat.
  • Valrhona z Francji, która produkuje czekoladki od 1922 roku.
  • Canonica ze Szwajcarii, która dostarcza ręcznie robione szwajcarskie czekoladki.
  • Pacari z Ekwadoru, który daje klientom Emirates ekologiczną i przyjazną dla wegan alternatywę.
  • Neuhaus z Belgii, wynalazca belgijskiej praliny.
  • Hotel Chocolat z Wielkiej Brytanii, brytyjski hodowca kakao i czekoladnik.
  • Forrey & Galland ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, którzy robią ręcznie robioną czekoladę według francuskich tradycji.
  • Coco Jalila, także ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, które tworzą klasyczne czekoladki w stylu europejskim z arabskim stylem.

Czekoladki serwowane są we wszystkich lotach Emirates i stanowią dopełnienie inspirowanego destynacją, wielodaniowego posiłku na pokładzie. Kawałki czekolady podawane są parami, a wybór obejmuje: Krem do kawy, Almond Praline, 70% ciemnej czekolady Guanaja, White Lemon Truffle, Ciemne kakao, Pralinę pistacjową i czekoladę z solą Cuzco i stalówką.

W pierwszej klasie miłośnicy czekolady mogą również zaglądać do swoich osobistych koszyków dla smakoszy. Wśród różnych przekąsek jest Butler’s Chocolate z Irlandii. Emirates oferuje różnorodne smaki z solidnej kolekcji czekoladowych batoników Butlers, w tym mieszaną czekoladę białą jagodową i mleczną czekoladę Honeycomb. 

We wszystkich klasach klienci spragnieni czekolady mogą delektować się czekoladowymi deserami i gorącą czekoladą z menu. Na dłuższych trasach personel pokładowy Emirates oferuje batony czekoladowe w tacce z przekąskami, a czekoladowe lizaki są oferowane dzieciom podczas świątecznych uroczystości. W salonie A380 Onboard w Emirates klienci mogą skosztować M&Ms, ciastach czekoladowych i czekoladowych smakołykach.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS