Wonder of the Seas to największy statek wycieczkowy na świecie!

Piąty statek wycieczkowy we flocie linii Royal Caribbean klasy Oasis Wonder of the Seas wyruszy wkrótce w rejs do Azji. Linia rejsowa ogłosiła nazwę statku podczas oficjalnej ceremonii w stoczni, która odbyła 10 października.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wonder of the Seas będzie największym statkiem wycieczkowym na świecie, kiedy wejdzie do służby w 2021 roku. Statek jest obecnie w budowie w stoczni Chantiers de l’Atlantique we Francji.

Jednostka będzie trzecim statkiem we flocie Royal Caribbean zbudowanym specjalnie na chiński rynek rejsów wycieczkowych. Pierwsze dwa to Ovation of the Seas i Spectrum of the Seas, oba statki klasy Quantum. Jednak Ovation of the Seas nie jest już ulokowany w porcie w Chinach, a jedynie przypływa na specjalne okazje.

Wonder of the Seas w trakcie budowy w stoczni Chantiers de l’Atlantique we Francji

Będzie to również oznaczać, że po raz pierwszy statek klasy Oasis, który będzie oferował rejsy po Azji. Cztery obecne statki (Oasis of the Seas, Allure of the Seas, Harmony of the Seas i Symphony of the Seas) opłynęły Florydę i popłynęły na Karaiby. Kilka jednostek odbywały również krótkie rejsy po Europie.

Wonder of the Seas połączy kultową koncepcję siedmiu dzielnic, którą oferują jej siostrzane statki, wraz z nietuzinkowym zestawem ekscytujących doświadczeń, wyśmienitych posiłków, niezrównanej rozrywki i najnowszych technologii. Więcej informacji na temat tras Wonder od the Seas zostanie ogłoszone wkrótce.

Wybierz się na wycieczkę wideo po najnowszym statku wycieczkowym Royal Caribbean klasy Oasis:

Statki klasy Oasis z Royal Caribbean to największa klasa statków wycieczkowych na świecie, o masie przekraczającej 225 000 ton brutto. Jednostki mogą ugościć na swoim pokładzie ponad 6000 gości.


Jak oceniasz ten wpis?
+1
323
+1
184
+1
32
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS