Volvo otworzyło 30-ty salon w Polsce

Volvo Łódź

Pod koniec października miało miejsce uroczyste otwarcie drugiej pełnowymiarowej placówki Volvo w Łodzi – Volvo Bednarek. To już 30-ty autoryzowany salon szwedzkiej marki w Polsce świadczący pełen zakres usług sprzedaży i serwisu.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Salon funkcjonuje od początku października i od tego czasu prowadzi już sprzedaż samochodów nowych i używanych a także realizuje dla kierowców Volvo z Łodzi i okolic usługi serwisowe.

Obiekt ma  powierzchnię niemal 2,5 tysiąca metrów kwadratowych i mieści się przy ulicy Rokicińskiej 164/166 w Łodzi. Został zaprojektowany i zbudowany zgodnie z najnowszymi zaleceniami polskiego importera szwedzkiej marki. Elewacja została wykończona wielkoformatowymi taflami szkła, wzbogaconymi instalacją LED, dzięki której na fasadzie budynku można dowolnie projektować barwne kreacje świetlne. Z kolei zieloną energię m.in. do ich zasilenia dostarczają panele fotowoltaiczne o łącznej mocy 50 kWp umieszczone na dachu.

Otwarcie Volvo Bednarek to bardzo dobra dla wszystkich fanów elektromobilności w Łodzi. Na terenie placówki zlokalizowanej niedaleko obwodnicy miasta, znajduje się bowiem HUB ładowania pojazdów elektrycznych, który liczy aż 12 stanowisk  – 3×2 o mocy 175kW oraz 3×2 o mocy 22kW – a co istotne, wszystkie publiczne.

– Bardzo się cieszę, że Volvo Bednarek dołącza do naszej rodzinyAglomeracja łódzka po latach dynamicznego wzrostu  ma dziś potencjał i gotowość zwiększonego odbioru dla marki premium, takiej jak Volvo.  – mówi Emil Dembiński, dyrektor zarządzający Volvo Car Poland i dodaje – Do 2030 roku w naszej ofercie będą znajdować się wyłącznie samochody elektryczne. Dlatego tak kluczowy jest rozwój infrastrukty, potrzebnej do ich zasilania. Mamy w tym swój udział, wspierając naszych dilerów w instalacji nowoczesnych stacji ładowania. Uruchomienie tak dużego hubu ładowania z pewnością ucieszy wszystkich  zwolenników elektryków, a szczególnie entuzjastów designe’u zaprezentowanego w tym roku,  przełomowego modelu najmniejszego elektrycznego SUV-a, Volvo EX30.

Volvo Bednarek to jedna z najnowocześniejszych placówek w kraju. Zarówno pod kątem walorów ekologicnych projektu jak i ergonomii. Wnętrze salonu wypełniają surowe, betonowe konstrukcje ocieplone drewnem oraz szkłem w charakterystycznym dla marki minimalistycznym stylu. Klientów do odwiedzin zaprasza widoczna z ulicy, ekspozycja łącznie 20 samochodów, nowych oraz egzemlarzy używanych z oferty Volvo Selekt. Usługi są realizowane na 8 stanowiskach serwisowych, które posiadają pełne zaplecze diagnostyczne, najnowocześniejsze urządzenia pomiarowe oraz  hotel opon mogący pomieścić 100 kompletów opon i 50 kompletów kół.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
77
+1
60
+1
8
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS