Tomasz Chic – kim jest zawodnik MMA?

Tomasz Chic

Tomasz Chic a właściwie Tomasz Galewski, urodził się 16 stycznia 1983 roku w Radomiu. To polski zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA), który zyskał popularność dzięki swojemu kontrowersyjnemu stylowi życia i występom w internecie.

Chic urodził się w Radomiu i zadebiutował w MMA w czerwcu 2021 roku na gali MMA VIP 2, gdzie zmierzył się z Krystianem Pudzianowskim, który jest bratem Mariusza Pudzianowskiego, pięciokrotnego mistrza świata Strongman.

Popularność w sieci zdobył dzięki pokazywaniu swojego hulaszczy trybu życia, pełnego uciech, używek i młodych kobiet. Na swoich social mediach chwalił się drogimi samochodami, wakacjami w luksusowych kurortach i spotkaniami z gwiazdami.

Na filmie poniżej Tomasz Chic tańczy z kotem i krzesłem.

@princepolloo #tomaszchic #chic ♬ dźwięk oryginalny – princepolloo

Chic prowadzi kanał na YouTube, na którym pokazuje swoje szalone życie i motywuje widzów do pokonywania trudności. Na swoim kanale YouTube ma 38,7 tys. subskrybentów, a na Instagramie posiada 38,2 tys. obserwujących.

Chic pojawił się również w programie “W ogniu pytań”, gdzie odpowiadał na pytania widzów.

Chic jest postacią kontrowersyjną, która często wzbudza emocje wśród fanów MMA. Jego styl życia i zachowanie budzą wiele kontrowersji, ale jednocześnie przyciągają uwagę mediów i fanów.

W ostatnich miesiącach Tomasz Chic był oskarżany o niepłacenie czynszu za wynajmowane mieszkanie. W konsekwencji został on wyrzucony z lokalu.

Tomasz Chic samochód

W swoich mediach społecznościowych często chwali się drogimi samochodami, a wśród nich znalazł się m.in. Ferrari 458 Spider.

Samochód ten jest napędzany silnikiem V8 o pojemności 4,5 litra i mocy 570 KM. Prędkość maksymalna wynosi 325 km/h, a czas przyspieszenia od 0 do 100 km/h to 3,4 sekundy.

Tomasz Chic dziewczyna

Dziewczyną Tomasza Chica jest 18-letnia Nadia. Para zaczęła spotykać się w 2022 roku. Ich związek od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji ze względu na dużą różnicę wieku między partnerami.

Nadia jest znana w mediach społecznościowych, gdzie prowadzi konto na Instagramie z ponad 65 tysiącami obserwujących. Często publikuje tam zdjęcia i filmiki z Tomaszem Chicem.

W 2023 roku para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Nadia urodziła syna w maju 2024 roku.

Mimo że Chic jest postacią kontrowersyjną, jego kariera w MMA rozwija się dynamicznie, a jego występy w internecie przyciągają coraz większą uwagę.

Będziemy z niecierpliwością czekać na kolejne pojedynki i występy Chic’a w internecie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
127
+1
59
+1
74
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS