Ten apartament z basenem w centrum Nowego Jorku zwali cię z nóg!

Zobacz galerię 24 zdjęć

Istnieją udogodnienia, o których mieszkańcy miasta tak zatłoczonego jak Nowy Jork mogą tylko pomarzyć, a jednym z nich jest własny basen. Chociaż przyszły lokator Manhattanu, który będzie miał szczęście (i odpowiednią ilość gotówki) kupić to mieszkanie w dzielnicy West Chelsea, będzie miał okazję zanurzyć się w swoim basenie.  

Tylko 16 apartamentów w zaprojektowanym przez Soo K. Chan budynku Soori High Line jest wyposażonych w kryty basen, a teraz dwa z tych lokali zostały właśnie wystawione na sprzedaż za łączną kwotę 11,5 miliona dolarów, czyli prawie 51 milionów złotych. Apartamenty sąsiadują ze sobą i dzielą wspaniały 20-metrowy podgrzewany basen ze słoną wodą, który ma służyć jako przedłużenie przestrzeni mieszkalnej. Nieruchomość jest obecnie skonfigurowana jako apartament z sześcioma sypialniami i siedmioma łazienkami, a jeszcze większą rzadkością jest to, że jest wyposażony nie w jeden, ale dwa rozległe tarasy zewnętrzne.  

Mieszkanie ma powierzchnie 445 metrów kwadratowych, więc raczej nie będzie brakować miejsca, jeśli chodzi o przyszłych mieszkańców. Są strzeliste 18-metrowe sufity, rozległe ściany ze szkła i promienna podłoga wykonana z wapienia Azul Grey i litego drewna dębowego. Dodatkowe atrakcje obejmują najwyższej jakości wykończenia i otwarty układ, który przyjmuje południową i północną ekspozycję. Prawdziwą atrakcją jest jednak częściowo zamknięta fontanna z dnem wykonanym z litego drewna. Niestety, jej głębokość wynosi zaledwie 120 cm, więc nurkowanie odpada.

Salon o podwójnej wysokości od razu rzuca się w oczy dzięki ścianom wyłożonym boazerią z dębu augsburskiego i efektownemu kominkowi gazowemu. Ten ostatni prezentuje palenisko z marmurowej płyty Nero Marquina. Spodoba ci się również designerska kuchnia, która została wyposażona w szafki wykonane na wysoki połysk, urządzeniami Miele i Sub-Zero oraz blatami z krawędziami w kolorze łupkowo-szarym. „Projekt apartamentu i wykończenie są bardzo wpisujące się w filozofię zen”, zgodnie z tym co możemy przeczytać na stronie biura Chester Yow z Nest Seekers International , która pośredniczy w sprzedaży.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
32
+1
70
+1
15
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS