Sunreef prezentuje nową serię katamaranów Sunreef Ultima

Sunreef Yachts przedstawia gamę katamaranów Sunreef Ultima. To nowa linia jachtów, oferujących idealne połączenie prędkości, komfortu i luksusu. Ultima to pełna oferta eleganckich, zaawansowanych technologicznie katamaranów hybrydowych. Projekt tej linii łączy w sobie maksymalny komfort, wysokie osiągi i luksusowy styl życia.

Sunreef Ultima została zaprojektowana tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających. Dzięki przemyślanemu zaplanowaniu przestrzeni do przechowywania zabawek wodnych, sprzętu do nurkowania i wędkowania, każda jednostka oferuje idealną platformę do rozrywki i wypoczynku. Każdy szczegół może być dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Sunreef 45 ULTIMA to zaawansowany ecospeeder, łączący prędkość, stabilność i luksus. Dzięki dynamicznej i mocnej koncepcji kadłuba, może pochwalić się ponadczasowym projektem morskim, dostosowanym do szybkich rejsów i luksusowego życia.  Jej ultranowoczesny napęd hybrydowy to kwintesencja wydajności i niezawodności. Jej duży dach można wyposażyć w specjalnie zaprojektowany system energii słonecznej Sunreef Yachts, zapewniający niezrównaną efektywność energetyczną.  W pełni konfigurowalne wnętrza jachtu oferują niesamowitą ilość miejsca i obszerne schowki. Na rufie Sunreef 45 ULTIMA znajduje się dużo miejsca do wypoczynku i łatwy dostęp do zabawek wodnych i sprzętu do nurkowania.  

Aby osiągnąć ULTIMA, połączyliśmy to, co najlepsze w filozofii projektowania wielokadłubowców i jednokadłubowców. Ta koncepcja polega na szybkich rejsach, ogromnej przestrzeni życiowej i efektywności energetycznej” – powiedział Francis Lapp, założyciel i prezes Sunreef.

Oficjalna strona Sunreef Ultima.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
18
+1
9
+1
5
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS