Sunreef Power 100 – Największy katamaran motorowy polskiej stoczni

Sunreef Power 100
Zobacz galerię 20 zdjęć

Sunreef Yachts prezentuje pierwsze zdjęcia najnowszego motorowego superjachtu 100 Sunreef Power. Jednostka oferuje transatlantycki zasięg oraz niezrównany komfort żeglugi. Jacht odznacza się wysokim stopniem personalizacji i efektownym wykończeniem łączącym kolory ciemnej szarości i różowego złota.

Strefa wypoczynkowa na głównym pokładzie wyposażona jest w obszerne sofy i opuszczany telewizor, a także w zaprojektowany na życzenie klienta bar. W części dziobowej salonu znajduje się kuchnia z najwyższej jakości wyposażeniem i dostępem do pojemnej chłodni pod pokładem. Na głównym pokładzie mieści się również siłownia z widokiem na ocean i bezpośrednim wyjściem na rozległy taras dziobowy.

Wystrój wnętrz jachtu odzwierciedla zamiłowanie właścicieli do klasycznego designu. Naturalne dębowe forniry, różowy kwarc, mosiężne akcenty i wykonane na zamówienie szafki tworzą styl, charakteryzujący się ponadczasową elegancją. Wystrój ten jest kontynuowany we wszystkich przestrzeniach katamaranu. Komfortowe zakwaterowanie zapewnia 5 dużych kabin z łazienkami.

Znajdująca się w lewym kadłubie strefa właściciela została wyposażona w łóżko typu king-size oraz przestrzeń wypoczynkową z widokiem na ocean. Jedną z cech wyróżniających kabinę armatora jest przestronna łazienka z klasyczną czarno-białą glazurą.

Na pokładzie 100 Sunreef Power wykorzystywany jest ultranowoczesny, energooszczędny system klimatyzacji, dzięki któremu jacht jest w stanie zapewnić stałą temperaturę przez całą noc bez konieczności używania generatorów.

Dzięki swoim imponującym rozmiarom, pokład słoneczny 100 Sunreef Power oferuje wiele przestrzeni do wypoczynku, w tym stół jadalny dla 10 osób oraz bar. Goście mogą relaksować się w jacuzzi otoczonym dużymi materacami. Ta strefa przystosowana została również do przekształcenia w kino na świeżym powietrzu z wysokiej klasy systemem audio oraz wysuwanym projektorem i ekranem.

100 Sunreef Power zapewnia komfortowe zakwaterowanie dla załogi w trzech kabinach: dwóch umieszczonych w dziobowej części katamaranu oraz jednej na rufie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
1
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS