Saucony Grid Web 2000 – wyrazisty styl w sejsmicznym wydaniu

Nowe oblicze kolekcji Saucony Originals rozpoczęło się wraz z reaktywacją modelu Grid Web z 2000 roku. Sejsmiczne sneakersy wracają również w zestawieniach jesienno-zimowych, lecz tym razem w zupełnie nowej kolorystyce.

Sprawdź najniższą cenę butów Saucony na Ceneo.pl >>>

Model Grid Web zadebiutował dokładnie 19 lat temu jako alternatywa dla klasycznych butów ze stabilizacją. Jego ewolucja odnosi się do drogi jaką przeszedł światowy streetwear na przestrzeni niemal dwóch dekad. Poza „gwiezdnym” designem, buty zawierają wiele nowatorskich rozwiązań technologicznych. Wystarczy wspomnieć o miękkich paskach na podeszwie pod śródstopiem dla zlikwidowania negatywnych efektów pokonywania długich dystansów. Saucony jest marką, która wywodzi się z biegania, dlatego każda propozycja pierwotnie była przeznaczona do uprawiania właśnie tej dyscypliny sportu.

Ponadto, Grid Web jest wyposażony w szkielet z TPU, trzymający kształt buta, ochronę dla sznurówek oraz neoprenowy zapiętek. Całość wspiera autorski system amortyzacji Grid.

Buty są do nabycia w cenie 579 zł.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS