Roam to przyczepka, która może być Twoim luksusowym domkiem

Nook Tiny Home chce, aby Twój następny pobyt na kempingu był trochę bardziej komfortowy. Firma z Teksasu właśnie zaprezentowała nową przyczepkę samochodową o nazwie Roam. Nie jest to absolutnie coś na wzór naszej PRLowskiej przyczepki N126 bo model Nook wyróżnia się na tle innych, ponieważ jest to w zasadzie mały i luksusowy domek na kółkach.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

W przypadku Roam firma wykorzystała jedną ze swoich ultrakompaktowych rezydencji i dodała hak holowniczy oraz komplet kół. Mogą istnieć przyczepy z większą liczbą możliwości i funkcji, ale wydaje się, że niewiele z nich sprawi, że poczujesz się bardziej jak w domu — bez względu na to, dokąd zaprowadziły Cię Twoje podróże.

Roam mierzy prawie 4 metry długości i może wygodnie zmieścić się na zwykłym miejscu parkingowym – według producenta. Pomimo kompaktowych wymiarów firmie udało się zmieścić w przyczepie wszystkie niezbędne rzeczy, a nawet więcej. W części mieszkalnej Roam znajduje się aneks kuchenny z kuchenką elektryczną, lodówką i zlewozmywakiem. Jest też miejsce na pełnowymiarowe łóżko, chociaż przyczepa może pomieścić jeszcze więcej, jeśli nie masz nic przeciwko dodaniu nad nią łóżka piętrowego. Ale prawdziwym wyróżnikiem jest łazienka, w której jest wystarczająco dużo miejsca na pełnowymiarową toaletę i prysznic. Pojazd musi być podłączony do źródła zasilania, ale dodatkowo można zamówić panele słoneczne, jeśli chcesz spędzić trochę czasu, żyjąc gdzieś na odludziu.

The Roam może być dość prostą przyczepą, ale to nie znaczy, że nie jest wszechstronna. Możesz zabrać go w więcej miejsc niż pole namiotowe i używać go do innych czynności niż jedzenie i spanie. Nook mówi, że pojazd można łatwo dostosować do użytku jako mobilne biuro lub mobilny sklep.

Nook przyjmuje zamówienia na Roam za pośrednictwem swojej strony internetowej. 

Ceny przyczepki zaczyna się od 55 000 $ (228 000 złotych), ale cena szybko wzrośnie jeśli dodasz więcej opcji wyposażenia.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
11
+1
26
+1
5
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS