Reebok Zig Kinetica buty z technologią zwracającą energię

Od modeli Instapump Fury po amortyzację DMX w modelach takich jak Reebok Question – Reebok zawsze przekraczał granice możliwości technologii obuwniczej. Teraz najnowszym owocem twórczej pracy jest nowy system Zig Kinetica , który zadebiutuje w modelu Zig Kinetica Concept Type 1.

Projekt został po raz pierwszy zauważony podczas pokazów nowych modeli dla partnerów Reebok. Teraz Concept Type 1 pojawia się w czterech odważnych kolorach, z których wszystkie oferują misterne detale i jasne akcenty. Rozebrana cholewka została opracowana przez Iana Paleya z Garbstore i zbudowana jest z siateczki i materiałów syntetycznych, całość wieńczy śmiały pasek zamykający język buta w cholewce.

Jednak to, co jest obecne w podeszwie, zapewnia zupełnie nowy komfort chodzenia. Pocięta podeszwa środkowa i wycięta podeszwa zewnętrzna zapewniają trzy technologie amortyzacji – Floatride Fuel, ZIG Energy Shell i ZIG Energy Bands – razem, zapewniając komfort i wsparcie bez uszczerbku dla designu buta.

Zapytany o inspirację Concept Type 1, Paley stwierdził: „Geneza marki Reebok ma ogromne znaczenie, ponieważ dotyczy wskazówek projektowych i stylistycznych w bucie. Kształty, linie, panele i ogólny styl projektowania to mieszanka części z wielu przeszłych modeli, zarówno wydanych, jak i niepublikowanych. Wybór materiału i paleta kolorów są nowe. Wrażenie, że but gromadzi energię w podeszwie i jest gotowy do popchnięcia cię do przodu, zbiega się z pomysłem użycia ukrytego gradientu kolorów „mapy cieplnej”, w którym energia kinetyczna płynie i jest uwalniana”.

Buty można zamówić na https://www.reebok.com/us/zig_home

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS