Ralph Lauren otwiera nowy sklep i przyjmuje płatności w kryptowalutach

Ralph Lauren otworzył nowy luksusowy sklep koncepcyjny w Miami, który akceptuje kryptowaluty jako formę płatności.

Sklep znajduje się w designerskiej dzielnicy miasta i ma powierzchnie 350 metrów kwadratowych. W środku klienci będą zaskoczeni ilością interaktywnych ekranów cyfrowych, na których klienci będą mogli odkrywać i eksplorować dowolne produkty dostępne w Ameryce Północnej, umawiać się na interaktywne stylizacje i tworzyć swoje listy życzeń.

Sklep będzie oferował asortyment męskiej odzieży i akcesoriów Purple Label oraz kolekcji damskiej, a także jedyne w swoim rodzaju torebki i akcesoria dostępne wyłącznie w tym sklepie.

Z okazji otwarcia Ralph Lauren nawiązał współpracę z Poolsuite, społecznością Web3 mającą na celu budowanie przyszłości rozrywki internetowej. W ramach pierwszej w historii współpracy marki Poolsuite wszyscy dotychczasowi członkowie społeczności Poolsuite otrzymają wspólnie zaprojektowane buty Ralph Lauren x Poolsuite NFT, które odblokują ekskluzywny dostęp do specjalnego wydarzenia. Ponadto posiadacze kolekcji Grand Leisure firmy Poolsuite będą mogli zaktualizować swoje awatary „Leisurist” o cyfrowy wygląd Ralpha Laurena, korzystając ze strony internetowej „RL-3000” inspirowanej pojazdami zabytkowymi.

Klienci będą mogli dokonywać zakupów za pomocą wielu kryptowalut, w tym Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) i Polygon (MATIC).

Otwarcie sklepu jest częścią obecnej strategii ekspansji Ralph Lauren Corporation w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Aktualne kursy kryptowalut znajdziesz na stronie CryptoKursy.pl

Jak oceniasz ten wpis?
+1
95
+1
58
+1
3
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS