Rafał Zaorski. Kim jest? Jaki ma samochód? Jak wygląda jego apartament w Złota 44?

Rafał Zaorski

Rafał Zaorski to polski inwestor i trader, który zdobył rozpoznawalność wśród polskich traderów oraz w ogólnonarodowej świadomości. Zaorski zyskał rozpoznawalność, gdy w internecie ukazał się film „Jak ugrać u brokera Alior Trader 1 000 000? Rafał Zaorski”.

Uważa się go za polskiego Elona Muska, miliardera oraz człowieka z niebywałą smykałką do wszelkiego rodzaju interesów. O jego wiedzy i znajomości rynku oraz giełdy najlepiej świadczą jego osiągnięcia oraz majątek, jaki dzięki temu zgromadził przez lata.

Skąd jest Rafał Zaorski

Rafał Zaorski pochodzi z Pruszcza Gdańskiego, gdzie się urodził. Na giełdzie gra równo od ukończenia 18 roku życia, od kiedy można to robić absolutnie legalnie.

Chociaż zarówno w samych mediach, na swoich profilach na portalach społecznościowych wygląda nieodmiennie na uśmiechniętego, wiecznie żartującego luzaka, tak naprawdę jest dość poważnym człowiekiem, serio podchodzącym do spraw swojego majątku oraz swojej wiedzy, umiejętności czy wykształcenia, o którym w zasadzie nieodmiennie milczy.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie wiele kontrowersji w mediach i w prasie narobiła postać Zaorskiego. Dotychczas niewiele mówiło się o nim, ba, niewielu w ogóle wiedziało, kim ów człowiek jest. Dzisiaj praktycznie każdy mówi o jego życiu, żonie, wykształceniu czy samochodzie.

Rafał Zaorski samochód

Co ciekawe, Rafał Zaorski nie ma prawa jazdy. W ostatnim wywiadzie wspomniał, że raczej zazwyczaj jeździ hulajnogą albo komunikacją miejską, bo uważa, że jazda samochodem jest bez sensu i to strata czasu, aby szukać parkingu, bądź jakiegokolwiek miejsca aby zaparkować gdzieś swój samochód.

Rafał Zaorski apartament w Złota 44

Jeśli chodzi o jego apartament, to Zaorski kupił najdroższy apartament w Polsce, zajmujący całe piętro w wieżowcu Złota 44 i ostatni w tym budynku znajdującym się w centrum Warszawy. Transakcja kosztowała go blisko 23 mln złotych.

Apartament w Złota 44

Apartament ma 480 metrów kwadratowych powierzchni i został zaprojektowany przez londyńską pracownię architektoniczną Woods Bagot. Warto dodać, że deweloper podał, że Rafał Zaorski zapłacił za niego rekordową cenę 22,9 mln zł.

Złota 44 to wieżowiec o wysokości 192 metrów z 54 kondygnacjami. To najwyższy budynek mieszkalny w Polsce i w całej Unii Europejskiej. Został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda.

Budowę apartamentowca ukończono w 2016 roku, po dziewięciu latach budowy. Do wykończenia wnętrz użyto m.in. aż 22 000 mkw. marmuru, 20 000 mkw. parkietu z dębu i orzecha amerykańskiego.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
167
+1
93
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS