Pudełko na buty od Nike i Tiffany & Co.

Chyba nic nie wzbudzi takiego entuzjazmu u miłośnika butów jak pudełko na buty zaprojektowane przez Nike a wykonane z najwyższą pieczołowitością przez jubilerów Tiffany & Co. W ramach trwającej współpracy z Nike legendarna marka postanowiła wykorzystać to, co najlepsze z obu światów, tworząc srebrne pudełko na buty wykonane ręcznie przez jubilerów.

Firma Tiffany & Co. zaprezentowała kilka dni temu srebrne pudełko na buty, które zaprojektowała wspólnie z Nike, publikując wideo przedstawiające żmudny proces jego powstawania. Pudełko zostało wykonane z klasycznego srebra próby 925 Tiffany, waży ponad 10 kilogramów, a jego stworzenie zajęło Tiffany 155 godzin. To nie jest pudełko po butach dołączone do Nike/Tiffany Air Force 1 bo powstało tylko jedno takie pudełko, a cena jest dostępna na życzenie. Więc możemy być pewni, że nie jest najniższa.

Tiffany & Co. ogłosiło współpracę z Nike 31 stycznia 2023 r., podążając za długą linią luksusowych marek, takich jak Jacquemus, DiorLouis Vuitton i Off-White, które przez lata współpracowały z firmą zajmującą się głównie odzieżą sportową. Duet zaprezentował swój pierwszy projekt na tenisówki Nike Air Force 1 x Tiffany & Co. 1837 1 lutego br., co spotkało się z pewnym rozczarowaniem, głównie ze strony fanów, którzy mieli nadzieję, że but będzie biały zamiast czarnego. Niemniej jednak mimo wszystko te trampki kosztują ponad 1000 USD.

Tenisówka Nike x Tiffany ma niebieskie logo Tiffany na czarnym zamszu i logo Tiffany & Co. na języku. Na pięcie znajdują się srebrne tabliczki z nazwami obu marek, a sznurowadła są dostępne w kolorze żółtym, białym lub Tiffany Blue. Jubiler sprzedaje również Nike/Tiffany Air Force 1, wisiorki z gwizdkami Nike/Tiffany, srebrne łyżki do butów Nike/Tiffany i srebrne szczotki do butów Nike/Tiffany wraz z kicksami – wszystkie są już wyprzedane na stronie Tiffany & Co.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
42
+1
25
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS