Projektant mody Harris Reed zaprojektował felgi do Lexusa

Lexus postanowił uczcić 50-lecie „W Magazine” w sposób absolutnie unikalny. Podczas nowojorskiej imprezy urodzinowej na część prestiżowego magazunu modowego zaprezentował wyjątkową odsłonę najnowszej, piątej generacji Lexusa RX. To co podkreśla wyjątkowość auta, to stworzone specjalnie na tę okazję felgi „Ruby Red Rims” autorstwa Harrisa Reeda.

Jako projektanta zawsze inspirowało i napędzało mnie wybieranie rzadziej uczęszczanych ścieżek. Nowy Lexus RX ma niesamowity design, a „Czarnoksiężnik z Krainy Oz” to hollywoodzki klasyk, który mówi o podążaniu własną drogą. To było dla mnie natchnienie do stworzenia tego projektu, w którym nawiązałem do moich kolekcji oraz filmowych rubinowych bucików Dorotki, głównej bohaterki bajki” – wyjaśniał Reed.

Koła Lexusa RX „Ruby Red Rims” są absolutnie wyjątkowe. Tyły felg wykonane są z litego aluminium i pokryte błyszczącym brokatem. Pośrodku znajduje się rubinowy rdzeń, na którym osadzono logo Lexusa w polerowanym rubinowym kolorze i podświetlane diodami LED. Cieniutkie szprychy prezentują rubinowoczerwony kolor pod różnymi kątami, tworząc magiczne wrażenie.

Efekty pracy Reeda wykroczyły zdecydowanie poza nasze oczekiwania. Jesteśmy zaszczyceni, że światowej sławy projektant pomógł nam w taki sposób uczcić 50. urodziny „W Magazine” – powiedział Vinay Shahani, wiceprezes ds. marketingu Lexusa w Ameryce Północnej.

Podczas nowojorskiej imprezy „W Magazine” Lexus RX „Ruby Red Rims” wystawiony był przy wejściu, witając ikony mody oraz zaproszonych gości, w tym osobistości, które przez lata pojawiały się na okładce magazynu. Lexus zapowiedział, że to nie był ostatni publiczny pokaz wyjątkowego egzemplarza nowego RX-a w USA.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
24
+1
14
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS