Lodówki Samsung Prestige Collection spełniają oczekiwania

Poszukiwania lodówki idealnej nie są łatwe. Urządzenie musi spełnić szereg wymogów począwszy od odpowiedniego rozmiaru po zaawansowane technologie i piękne wzornictwo. Te wszystkie cechy łączą w sobie lodówki Samsung Prestige Collection, które odpowiadają na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Zastanówmy się jaka powinna być lodówka doskonała? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bo dla każdego z nas pod pojęciem doskonałości kryją się inne cechy. Jedni poszukują lodówki dwudrzwiowej typu Side by Side, inni mają w swojej kuchni miejsce tylko na urządzenie z jednym skrzydłem. Dla niektórych wymogiem jest kostkarka, inni preferują gładkie fronty. Wspólnym mianownikiem mogą być natomiast technologie, które zagwarantują przechowywanie żywności w odpowiednich warunkach. Takie są właśnie lodówki Samsung Prestige Collection, które łączą w sobie zaawansowane rozwiązania i dopracowany design, który wpisze się w nowoczesne wnętrze.

W trosce o zawsze świeże jedzenie

Od lodówek wymagamy coraz więcej. Nic dziwnego – bardziej dbamy o swoje zdrowie, lepiej się odżywiamy i włączamy do diety więcej warzyw i owoców, a te potrzebują odpowiednich warunków, aby dłużej pozostać świeże i soczyste.  Lodówki z serii Prestige Collection wyposażone są w technologię Twin Cooling™, która gwarantuje, że żywność pozostaje soczysta i świeża dwa razy dłużej. Rozwiązanie to optymalizuje temperaturę i wilgotność w lodówce oraz zamrażarce, a dwa niezależne obiegi powietrza sprawia, że produkty zachowują swój naturalny zapach. W przedłużeniu świeżości pomoże także technologia Precise Chef Cooling™, która ogranicza wahania temperatury do ±0,5°C. A gdy często otwieramy i zamykamy drzwi lodówki, technologia Metal Cooling™, czyli elegancka metalowa płyta z tyłu urządzenia, zapewni lepszą izolację lodówki i ograniczy wahania temperatury w jej wnętrzu. Większe, weekendowe zakupy również nie będą problemem, jeżeli nasza lodówka wyposażona będzie w technologię Space Max™. Oznacza to, że ścianki lodówki są cieńsze, dzięki czemu zyskujemy więcej przestrzeni wewnątrz urządzenia na ulubione przysmaki. Pełen pakiet innowacyjnych technologii w lodówkach Prestige Collection to gwarancja zawsze świeżych produktów.

Design bez kompromisów

W przypadku sprzętów AGD o większych gabarytach, takich jak lodówka, zwracanie uwagi na wygląd jest wręcz konieczne. W końcu muszą współgrać z pozostałymi elementami wystroju wnętrza. Wybierając lodówki Prestige Collection możemy mieć pewność, że ich design został dopracowany w najmniejszym szczególe. Płaskie drzwi i ukryte uchwyty to kwintesencja minimalistycznej elegancji. Co jeszcze? Fronty lodówek wykończone są w wysokiej jakości materiałach, takich jak Szlachetna Stal, dzięki czemu ich powierzchnia ma jednolitą, gładką strukturę. Pozostawi to duże pole do kreatywnej aranżacji kuchni – monochromatyczne, eleganckie lodówki z nowoczesnym sznytem pasują zarówno do drewnianych, jak i lakierowanych mebli. Świetnie połączą się z marmurem czy kafelkami w portugalskim stylu. Ci, którzy zdecydują się na wersję lodówki z kostkarką np. model RS68N8242SL, również będą cieszyć się z subtelnie wkomponowanego dyspensera i ukrytego wyświetlacza.

Lodówki Samsung Prestige Collection nie tylko dbają o nasze ulubione produkty spożywcze, ale też dostarczają wrażeń estetycznych i podkreślają stylowy charakter kuchni. To propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników, którzy w kwestiach technologii i designu nie idą na kompromisy.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS