Premiera nowej motorówki Bavaria SR33

Podobnie jak w przypadku wszystkich jachtów motorowych z linii Bavaria SR-LINE, podczas projektowania nowej jednostki skupiono się na stworzeniu przestrzeni do komfortowego życia na pokładzie. Pod pokładem Bavaria SR33 imponuje również dobrze przemyślanym układem pomieszczeń, zapewniając dużą przestrzeń dla czterech osób.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po modelach Bavaria SR41 i Bavaria SR36, Bavaria SR33 jest najnowszym członkiem linii Bavaria SR-LINE, która wyraźnie podąża za filozofią projektowania SR-LINE. Zespół projektantów Bavaria Yachts wymyślił wiele sprytnych rozwiązań, aby sprostać wszystkim wymaganiom, jakie mogą mieć rodziny i przyjaciele. Na pokładzie Bavaria SR33 indywidualny relaks, towarzyskie pływanie na morzu i ogólnie zabawa na jachcie mają swoją własną przestrzeń. To sprawia, że ​​Bavaria SR33 jest idealnym jachtem dla indywidualnych armatorów.

Dziób z obszernym miejscem do leżenia to idealne miejsce na relaks, wyposażone w wygodną tapicerkę rozciągającą się na całej powierzchni konstrukcji, w tym z przydatnymi uchwytami na napoje.

Śniadanie, obiad lub mała przekąska są szybko przygotowywane w dużym barze z płytą grzewczą, lodówką i zlewem, a całość dopełnia duży stół w kokpicie. Elastyczny rozmiar dzięki składanemu oparciu leżaka na rufie jest miejscem dla maksymalnie sześciu osób.

Duża ilość miejsca na rufie spełnia kilka funkcji typowych dla SR-LINE. Jest to leżanka, stół w kokpicie, schowek na sprzęt, a całość może przekształcić się w taras plażowy tuż nad wodą. A ze zintegrowanej platformy kąpielowej morze jest w odległości zaledwie jednego skoku.

Wolności było celem zespołu projektantów podczas projektowania sterówki. Dzięki konstrukcji hardtopu z solidnymi wspornikami ze stali nierdzewnej na rufie i dużymi powierzchniami okiennymi, widok 360 stopni jest prawie niczym nie zakłócony. Z części wypoczynkowej po lewej stronie masz najlepszy widok i możesz cieszyć się słońcem i wiatrem przez duży szyberdach razem ze sternikiem.

Pod pokładem koncepcja Bavaria SR33 oferuje mnóstwo światła, dużo miejsca, cztery koje sypialne, kabinę i duży salon. Salon i duże łóżko na dziobie łączą się w obszerny, loftowy pokój. W ciągu dnia otwarta przestrzeń Bavaria SR33 z dużymi oknami w kadłubie i świetlikiem zapewnia światło i przyjemne poczucie przestrzeni, bez względu na pogodę. Jeśli wszyscy goście chcieliby zostać na noc, stół w salonie można obniżyć, aby zapewnić dodatkową koję do spania, dzięki czemu na pokładzie może spać nawet sześć osób.

Podwójne łóżko o wymiarach 2,00 x 1,60 metra i wygodna kanapa zamieniają kabinę na śródokręciu w osobisty apartament po długim dniu na morzu. Mnóstwo miejsca do przechowywania szortów i koszul dla Ciebie i załogantów zapewnia mnóstwo schowków pod pokładem.

Przestronna z osobną kabiną prysznicową, wolnostojącą umywalką i elegancką armaturą sprawia, że ​​łazienka jest nie tylko funkcjonalna, ale także miejscem, w którym czujesz się komfortowo.

Podobnie jak w przypadku siostrzanych jednostek SR-LINE, projekt i linie Bavarii SR33 pochodzą od słynnego włoskiego projektanta jachtów Marco Casali i jego zespołu. Koncepcja, układ i inżynieria pochodzą oczywiście od doświadczonego zespołu rozwojowego firmy Bavaria. Kadłub o długości 11,40 mi szerokości 3,46 m został zoptymalizowany pod kątem szybkiej i bezpiecznej żeglugi przez ekspertów z biura architektury morskiej Micad. Podwójne silniki od Volvo Penta i Mercruiser o mocy od 500 do 700 KM, a także pojedynczy napęd o mocy 380 KM od Volvo Penta zapewniają mocny, a jednocześnie ekonomiczny napęd.

Bavaria SR36 została właśnie nominowana do nagród European Powerboat of the Year 2023 oraz Best of Boats 2023. 

Światowy debiut planowany jest na styczeń 2023 roku na targach w Dusseldorfie.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
22
+1
14
+1
3
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS