Posiadłość w Miami Beach z własnym… wodospadem!

Posiadłość Miami
Zobacz galerię 13 zdjęć

Posiadłość położona jest na ekskluzywnej wyspie La Gorce w Miami Beach o powierzchni 1300 metrów kwadratowych posiada siedem sypialni, 10 łazienkami oraz trzy toalety. Nieruchomość znajduje się na rozległej działce o powierzchni 3000 metrów kwadratowych z widokiem na wodę. Ma także wiele luksusowych udogodnień, od dachu z windą po marmurową piwnicę z winami. Na ile nieruchomość została wyceniona? Niebagatelne 75 milionów dolarów.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dwupiętrowy dom został zaprojektowany tak, aby wyróżniał się wieloma kontrastującymi elementami, które po raz pierwszy możesz zauważyć od strony wejściowej. Brązowy przód jest dopasowany do trawertynu i jest połączony z japońskim białym dębem, aby uzyskać elegancki akcent od samego frontu, na którym znajduje się również przestronny podjazd, wodospad i przypominające fosę elementy wodne otaczające schody prowadzące do drzwi wejściowych. Bogaty urok domu z certyfikatem LEED Gold jest kontynuowany wewnątrz, gdzie wykończenia ze skóry, marmuru i stylowych okładzin ściennych wykonanych ręcznie przez włoskich rzemieślników dodają ciepła ogromnym wnętrzom. 

Z głównego poziomu domu można poczuć jego przestronną konstrukcję wewnątrz i na zewnątrz z wysokimi szklanymi oknami, które wychodzą na zielone podwórko. Jadalnia i salon znajdują się obok siebie na parterze. W pobliżu znajduje się nowoczesna kuchnia szefa kuchni, wypełniona wysokiej klasy urządzeniami — zamaskowana marmurowymi i drewnianymi detalami — oraz duża wyspa, z której można zobaczyć gości spożywających posiłki w jadalni na świeżym powietrzu. Przestrzeń na świeżym powietrzu obejmuje kuchnię i dwie oddzielne części wypoczynkowe dla Ciebie i Twoich gości. 

Na piętrze znajduje się główny apartament o powierzchni 160 metrów kwadratowych z balkonem z malowniczym widokiem, przestronną główną łazienką i wielką garderobą. Inne udogodnienia w domu obejmują siłownię i saunę spa, biuro, kino domowe i wspaniały domowy bar. 

Wychodząc na zewnątrz, zauważysz 88-metrowy basen bez krawędzi i jacuzzi oraz betonową przystań wzdłuż nabrzeża Biscayne Bay, która może pomieścić również duży jacht. Oprócz patio na podwórku z kamienną podłogą, na zewnątrz znajduje się również kameralna część wypoczynkowa, która otacza kominek w kształcie misy, na którym przez cały rok można rozpalać ogniska. 

Dom jest wystawiony na sprzedaż, a więcej informacji znajdziesz na stronie Sotheby’s.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
70
+1
52
+1
2
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS