Porsche współpracuje z Olivierem Rozusteingiem, dyrektorem kreatywnym Balmain

W ramach komunikacji obecnej linii modelowej Panamera firma Porsche współpracuje z jedną z najbardziej znanych twarzy na modowej scenie. To nikt inny jak Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny paryskiej marki Balmain. Wspólnie z producentem samochodów sportowych projektant prezentuje w mediach społecznościowych serię filmów przybliżających niezwykłą historię jego życia.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Krótkie filmy zostaną opublikowane w kanałach mediów społecznościowych Porsche i na Instagramie Oliviera Rousteinga w okresie od połowy marca do końca kwietnia. Ich motyw przewodni wyraża hasło „Drive Defined”, nawiązujące do niezwykle silnej wewnętrznej motywacji Rousteinga. Wyraźnie zarysowują się tu również liczne podobieństwa łączące projektanta z marką sportowych samochodów. Olivier Rousteing słynie z ciągłego przekraczania granic. W rezultacie w ostatnich latach z powodzeniem wprowadził firmę Balmain – dom mody o bogatych tradycjach – do „młodego” świata popu i przekształcił ją w jedną z najważniejszych firm modowych z Paryża.

Olivier Rousteing jest nie tylko autentycznym entuzjastą Porsche, ale też idealnie do nas pasuje – chce uczynić Balmain nowoczesną marką o najwyższych standardach jakości i luksusu” – powiedziała Jelena Batic, odpowiedzialna za współpracę ze strony Porsche. „Wspólnie odkrywamy w naszych filmach jego wyjątkową siłę napędową, zgłębiając powiązania pomiędzy światem samochodów sportowych a modą – i zwracając się do naszych obecnych klientów, a także do młodszych i kobiecych grup docelowych”.

W swoim świecie mam rolę do spełnienia. Chcę przesuwać granice i tworzyć estetykę oraz nowy świat – świat, w którym chcę żyć” – powiedział Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny domu mody Balmain. „To wszystko doskonale pasuje do Porsche – marki, która fascynuje mnie od dzieciństwa i która jest synonimem designu i tradycji połączonych z innowacyjną siłą”.

Olivier Rousteing urodził się w 1985 r. podczas „poufnego porodu”, a później został adoptowany z sierocińca. Dorastał w Bordeaux, a następnie uczęszczał do szkoły modowej École supérieure des arts et techniques de la mode (ESMOD) w Paryżu. W 2011 r. zaczął pracę jako dyrektor kreatywny Balmain. Miał zaledwie 25 lat – był najmłodszą osobą na tym stanowisku paryskiego domu mody od czasu Yves Saint Laurenta.

Seria filmów o Porsche Panamera to pierwszy krok we współpracy Oliviera Rousteinga z Porsche. Planowane są już dalsze wspólne działania.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS