Piotr Woźniak- Starak jeden z najbogatszych polaków nie żyje

Ze słów wiceszefa MSWiA opublikowanych na Twitterze wynika, że Piotr Woźniak-Starak nie żyje. „Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym” – podał Jarosław Zieliński. Policja informuje o odnalezieniu „poszukiwanego od niedzieli mężczyzny”.

Potwierdziły się najgorsze obawy. Wszystko wskazuje na to, że ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Wyrazy współczucia Rodzinie i Najbliższym” – podał wiceminister MSWiA. Śledczy informują, że obecnie służby zmierzają do ustalenia tożsamości znalezionego ciała.

Piotr Woźniak-Starak z żoną Agnieszki Woźniak-Starak

Piotr Woźniak-Starak nie żyje – wynika ze słów MSWiA
Producent filmowy Piotr Woźniak-Starak poszukiwany był od niedzieli 18 sierpnia. Około godziny 2 rano mężczyzna wypadł z motorówki, którą razem z 27-letnią kobietą pływał po jeziorze Kisajno na Mazurach. Od rana do późnego wieczora ratownicy przeszukiwali jezioro.

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku. Prywatnie to pasierb właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, syn restauratorki Anny Woźniak-Starak i mąż prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek był także producentem filmowym (wyprodukował takie hity jal: Bogowie, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej czy Big Love) oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Ukończył bostoński Emerson College na kierunku komunikacja, a także grafikę w Parsons School of Design w Nowym Jorku.

Źródło: Gazeta.pl

Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi i produkty, nie ważne są ceny, liczy się tylko luksus.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój email nie będzie opublikowany.

Kontakt z nami

W każdej sprawie prosimy o kontakt pod poniższym adresem e-mail: info małpa luxatic.pl

Bądź na bieżąco!