Piękna zima z CELEBRATION od Fyrklövern!

Tak wspaniałe widoki mogą stać się znakomitą inspiracją do aranżacji stołu. I to nie tylko tej na szczególne uroczystości – zawsze bowiem warto zadbać o to, by wspólny posiłek stał się jednocześnie okazją do celebracji piękna. Oto propozycja Fyrklövern – aranżacja z wyjątkową kolekcją CELEBRATION, z typowo zimowymi dekoracjami, ale też z akcentami zwiastującymi nadejście wiosny.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Co jest niezbędne do stworzenia stylowej aranżacji stołu? Z całą pewnością pomysł i ciekawa inspiracja. Znaleźć je można wszędzie – a te najbardziej oryginalne zaczerpnąć możemy z otaczającej nas natury. W zimowym czasie dostarcza nam ona niezwykłych wrażeń estetycznych, potwierdzając, że stonowane, chłodne odcienie mogą prezentować się nadzwyczaj efektownie, także na stole. Niezbędna też będzie oczywiście piękna porcelana – wykonana z najwyższą dbałością o każdy detal, o ciekawym, ponadczasowym wzornictwie.

Właśnie taka jest kolekcja CELEBRATION Fyrklövern, zaprojektowana przez artystkę Anne Rosslien. Poszczególne elementy tego serwisu mają falisty kształt, co przyciąga wzrok i tworzy wspaniały efekt.  Ręcznie malowane platynowe krawędzie stanowią stylowe zdobienie. Kolekcja CELEBRATION jest wykonana z porcelany skaleniowej. Dzięki minimalistycznej stylistyce i klasycznemu charakterowi, stanowi doskonałą propozycję na każdą okazję.

Porcelana CELEBRATION perfekcyjnie zaprezentuje się w aranżacji w zimowych tonacjach kolorystycznych – szarościach, srebrze i złocie. Warto wprowadzić też naturalne akcenty dekoracyjne, na przykład kawałki drewna z korą czy kule wykonane z ekologicznego papieru. Wyrafinowanego stylu dodadzą efektowne złote sztućce z kolekcji DIAMOND Fyrklövern. Z kolei ciekawym kontrastowym przełamaniem będą lniane serwetki w kolorze ciemnego granatu.

A wszystkich, którzy wypatrują już wiosny, z całą pewnością ucieszy bukiet tulipanów z gałązkami wierzby. To nieodzowny znak, że przepełnione słońcem wiosenne dni nadejdą już wkrótce!

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS