Pharrell Williams z własną platformą sprzedaży Joopiter

Raper i producent Pharrell Williams najwyraźniej nie próżnował spędzając czas w zamknięciu w trakcie pandemii koronawirusa i stwierdził, że otacza go chyba zbyt wiele zbędnych przedmiotów. Williams został najwyraźniej zainspirowany filozofią declutteringu Marie Kondo i uruchomił własną platformę sprzedażową o wdzięcznej nazwie Joopiter.

Uruchomiona przez Williamsa platforma ma na celu sprzedaż pamiątek z historii muzyki, począwszy od sprzedaży części jego własnej kolekcji. Oprócz uhonorowania wyjątkowego pochodzenia takich dzieł, sprzedaż ma również zapoczątkować to, co opisuje jako własną „transmutację” w prostsze, mniej zagracone życie zgodnie z filozofią declutteringu.

Chociaż sprzedaż odbywa się tylko online, dzieła są wystawiane do oglądania w Nowym Jorku, gdzie poważni kolekcjonerzy lub tylko ciekawscy mogą zobaczyć, co przez lata zgromadził Williams.

Wraz z rosnącym sukcesem rapera, wielkości nabrało także tempo jego zakupów, a jego megalomania znajduje odzwierciedlenie w zakupie wysadzanego diamentami breloczka Rubik’s Cube, obecnie oferowanego za 8750 dolarów, wykonanego z 18-karatowego złota PlayStation oferowanego za 10 000 dolarów. Na aukcjach znajdziemy także coś takiego jak wykonany na zamówienie grill (na zęby) ze złota i drogocennych kamieni szlachetnych, który można teraz kupić za 8250 USD.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
19
+1
13
+1
18
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS