Oppo Find N 5G – pierwszy składany telefon od Oppo


Od dłuższego czasu obserwujemy trend w tworzeniu składanych telefonów (Samsung Galaxy Fold oraz Flip, Motorola Razr 5G, Huawei Mate Xs). Ostatnio wyszło na jaw, że OPPO pracuje nad składanym smartfonem, ale do tej pory nie słyszeliśmy nic o oficjalnej nazwie urządzenia. Według popularnego chińskiego bloggera – Digital Chat Station, nadchodzący składany telefon tej firmy może nosić nazwę Oppo Find N 5G.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Digital Chat Station twierdzi również, że składany telefon Find N 5G będzie wyposażony w sensor optyczny Sony IMX766. Nie udostępnia jednak żadnych informacji o przednim aparacie składanego telefonu. Ale jeśli wierzyć poprzednim plotkom, składany telefon skorzysta z przedniego aparatu o rozdzielczości 32 MP do selfie i wideorozmów.

Plotka głosi również, że nadchodzący składany telefon OPPO złoży się do wewnątrz, podobnie jak Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3. Jednak Digital Chat Station nie udostępnił żadnych informacji o tym, jak złoży się Find N.

OPPO do tej pory milczało na temat swojego nadchodzącego składanego telefonu, a powodem może być to, że chińska firma chce, abyśmy poczekali do oficjalnej premiery, aby dowiedzieć się wszystkiego o produkcie. Chociaż firma wykonała świetną robotę, utrzymując nowy telefon w tajemnicy, wydaje się, że bloggerom udało się zdobyć kilka kluczowych informacji na temat składanego telefonu.

Według plotek, pierwszy w historii składany telefon OPPO nosi nazwę kodową „Peacock” i będzie wyposażony w 8-calowy wyświetlacz LTPO OLED z częstotliwością odświeżania ekranu 120 Hz. Smartfon otrzyma baterię o pojemności 4500mAh, choć nie jest jasne, czy będzie mieć wsparcie dla ultra szybkiego ładowania 125W. Składany telefon będzie działał pod kontrolą nakładki systemowej Color OS 12 opartej na systemie Android 12.

Premierę nowego modelu zaplanowana na 15 grudnia, tego dnia dowiemy się także ile składany flagowiec będzie kosztować.

Więcej informacji: https://www.oppo.com/en/newsroom/press/oppo-inno-day-2021-pete-letter-findn

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS