Nowy zegarek Hermès H08 w kolorze różowego złota i tytanu

Hermès jeszcze bardziej udowodnił, że sportowy H08 może być również wyrafinowany. Nowy zegarek posiada automatyczny mechanizm, zaprezentowany po raz pierwszy na targach Watches & Wonders w 2021 roku, zawsze znajdował się na pograniczu stylu sportowego i koszulowego. Został również udostępniony w kilku wersjach kolorystycznych, od czarnej przez szarą po niebieską. Jednak najnowsza wersja może być najbardziej elegancka ze wszystkich.

Zaprojektowany przez dyrektora kreatywnego Hermès – Philippe’a Delhotala, nowy czasomierz zachowuje tę samą 39-milimetrową kopertę w kształcie poduszki, co poprzednie modele, ale prezentuje nowe zestawienie materiałów. Dwukolorowy element łączy czarną ceramiczną ramkę i koronę z błyszczącą kopertą z 18-karatowego różowego złota. Podobnie czarna, ziarnista tarcza kontrastuje z pokrytymi różowym złotem wskazówkami i cyframi arabskimi.

Odwracając zegarek możemy zauważyć, że dekiel jest wykonany z czarnego tytanu poddanego obróbce DLC i ma naturalnie różowozłoty środek. Pasek jest dostępny w wersji z czarnej gumy lub antracytowej tkaniny, aby zapewnić kolekcjonerom nieco większą wszechstronność.

Bijące serce to wciąż ten sam mechanizm zaprojektowany przez dom mody, czyli H1837. Ten wyprodukowany w Szwajcarii kaliber jest wyposażony w podwójną sprężynę, które zapewniają 50-godzinną rezerwę mocy. 

Ciekawostka: model H1837 został po raz pierwszy użyty w kolekcji Hermès’ Dressage, opracowanej przez projektanta Henri d’Origny w 2003 roku.

Oczywiście ten zegarek nie jest tani. Nowy H08 kosztuje 70 000 złotych. Zamówienia będzie można składać na wiosną tego roku, a dostawa spodziewana jest w dalszej części roku.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
45
+1
78
+1
8
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS