Nowy zegarek Hermès H08 w kolorze różowego złota i tytanu

Hermès jeszcze bardziej udowodnił, że sportowy H08 może być również wyrafinowany. Nowy zegarek posiada automatyczny mechanizm, zaprezentowany po raz pierwszy na targach Watches & Wonders w 2021 roku, zawsze znajdował się na pograniczu stylu sportowego i koszulowego. Został również udostępniony w kilku wersjach kolorystycznych, od czarnej przez szarą po niebieską. Jednak najnowsza wersja może być najbardziej elegancka ze wszystkich.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zaprojektowany przez dyrektora kreatywnego Hermès – Philippe’a Delhotala, nowy czasomierz zachowuje tę samą 39-milimetrową kopertę w kształcie poduszki, co poprzednie modele, ale prezentuje nowe zestawienie materiałów. Dwukolorowy element łączy czarną ceramiczną ramkę i koronę z błyszczącą kopertą z 18-karatowego różowego złota. Podobnie czarna, ziarnista tarcza kontrastuje z pokrytymi różowym złotem wskazówkami i cyframi arabskimi.

Odwracając zegarek możemy zauważyć, że dekiel jest wykonany z czarnego tytanu poddanego obróbce DLC i ma naturalnie różowozłoty środek. Pasek jest dostępny w wersji z czarnej gumy lub antracytowej tkaniny, aby zapewnić kolekcjonerom nieco większą wszechstronność.

Bijące serce to wciąż ten sam mechanizm zaprojektowany przez dom mody, czyli H1837. Ten wyprodukowany w Szwajcarii kaliber jest wyposażony w podwójną sprężynę, które zapewniają 50-godzinną rezerwę mocy. 

Ciekawostka: model H1837 został po raz pierwszy użyty w kolekcji Hermès’ Dressage, opracowanej przez projektanta Henri d’Origny w 2003 roku.

Oczywiście ten zegarek nie jest tani. Nowy H08 kosztuje 70 000 złotych. Zamówienia będzie można składać na wiosną tego roku, a dostawa spodziewana jest w dalszej części roku.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
45
+1
78
+1
8
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS