Nowy Hublot Big Bang Sang Bleu II

luksusowy portal

Po premierze niezwykłego modelu Hublot Big Bang Sang Bleu w 2016 roku, Hublot na tegorocznym Baselworld 2019 zaprezentował się z jeszcze bardziej ambitnym projektem. Big Bang Sang Bleu II to zegarek który łączy zegarmistrzowską doskonałość marki i doskonałe rzemiosło z umiejętnościami i talentem światowej sławy tatuażysty i projektanta Maxime Plescia-Buchi.

Maxime Plescia-Buchi.

Ten przyciągający wzrok zegarek może pochwalić się wyrzeźbionymi liniami, uwypuklonymi w trójwymiarowym kształcie i wspaniałym sposobem na wyrażenie upływu czasu, z dwoma wydłużonymi diamentami i strzałkami – stylizowanymi fragmentami tatuażu – jako rękami, umieszczonymi nad ruchem chronografu.

Trójwymiarowe krawędzie i kąty zegarka odzwierciedlają kreatywność Maxime Plescia-Buchi, z głównym motywem owijającym obudowę i wcinającym się w sześciokątną ramkę i szafirowe kryształki, dalej formujące bransoletę zegarka.

Z technicznego punktu widzenia zegarek jest dostępny w kopercie King Gold lub w 18-karatowym złocie o grubości 45 mm, z szafirowym z powłoką AR, który chroni go przed wodą do głębokości 100 metrów.

Mechanizm jest szwajcarskim automatem Hublot UNICO HUB 1240 MXM kaliber z 38 kamieniami, 28 800 vph i dobrą rezerwą mocy do 3 dni. To imponujący mechanizm chronografu składający się z setek drobnych elementów.

Tarcza jest matowa, czarna z polerowanymi elementami szkieletowymi, które tworzą przestrzenną strukturę w kopercie i sześciokątnymi dekoracjami. Z kolei pasek został wykonany z czarnej gumy. 

Cena Hublot Big Bang Sang Bleu II wynosi od 25 200 dolarów w tytanie lub 47 300 dolarów, jeśli chcesz go w 18-karatowym King Gold.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
1
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS