Nowy fotel biurowy Mercedes AMG

Niedługo siadając przy biurku będziesz mógł poczuć się jakbyś usiadł za kierownicą jednego z przekraczających granice samochodów sportowych Mercedes AMG. Kolejne wydanie linii akcesoriów niemieckiej luksusowej marki nie jest samochodem – to fotel biurowy. Wzorując się na rzeczywistych siedzeniach prosto z samochodów, które można znaleźć w ukochanych samochodach i SUV-ach, nowy fotel jest z pewnością jednym z najfajniejszych mebli biurowych jakie widzieliśmy od dłuższego czasu.

Chociaż większość foteli biurowych ma tendencję do wtapiania się w tło, krzesło biurowe AMG z pewnością będzie wyróżniać się w każdym pomieszczeniu, w którym je umieścisz. Zintegrowany zagłówek, siedzisko pokryte jest czarną skórą syntetyczną Artico i mikrofibrą Dinamica, przedzieloną jedynie dwoma zakrzywionymi czerwonymi paskami i kontrastowymi szwami. Design jest odważny, ale nie jaskrawy, jak niektóre z coraz bardziej przesadzonych foteli dla graczy, które widzieliśmy w ostatnich latach. Nie ma również wątpliwości, kto wykonał krzesło. Oparcie posiada metalową plakietkę AMG.

Mercedes AMG wie co nieco o komforcie i stara się zastosować tę wiedzę na swoim fotelu biurowym. Niezależnie od tego, czy siedzisz, aby napisać krótką wiadomość e-mail, czy przygotowujesz się do całonocnej pracy, dzięki ergonomicznej konstrukcji poczujesz się komfortowo. Pozycja siedząca jest stabilna, a wyraźne podparcia boczne i powierzchnia siedziska zapewnią wygodę przez wiele godzin, jeśli zajdzie taka potrzeba aby zrobić nadgodziny. A ponieważ nie ma dwóch takich samych osób, AMG zadbało o dużą możliwość regulacji. Siedzisko, wyściełane podłokietniki i aluminiową podstawę w kształcie krzyża można skalibrować do własnych potrzeb.

Zainteresowani fotelem biurowym AMG mogą już teraz zamówić go za pośrednictwem strony internetowej. W oparciu o aktualne kursy wymiany, fotel będzie kosztował około 17 000 złotych.

Jeśli chcesz mieć pewność, że zdążysz z zakupem fotela zapisz się do Private Lounge marki. Pierwsze 50 foteli jest zarezerwowanych wyłącznie dla członków.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
14
+1
6
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS