Nowy Bentley Continental GT Convertible – Equestrian Edition

Bentley Mulliner Continental GT Convertible to jedyny w swoim rodzaju kabriolet od firmy Bentley. Model który ucieleśnia mnóstwo charakterystycznych cech, bazując na zaletach kultowego, otwartego topu Bentleya Grand Tourer. 

Zainspirowany największym torem wyścigowym na świecie i domem dla najbardziej ekscytujących i prestiżowych wydarzeń kalendarza wyścigów konnych – Cheltenham Festival, jedyny przykład edycji jeździeckiej został specjalnie zamówiony przez Bentley Bristol i ręcznie zbudowany przez Bentleya Mullinera w fabryce Crewe. Aby uczcić inspirację tego samochodu, został niedawno sfotografowany na Zamku Jackdaws – słynnym, najnowocześniejszym ośrodku jeździeckim i domu Jonjo O’Neill Racing, zaledwie 10 mil od Cheltenham Racecourse.

Wystawny haft i rzemieślnicze intarsje stanowią rzadkość w edycji jeździeckiej. Sylwetki koni i jeźdźców zdobią wszystkie cztery siedzenia, które są wykończone w odpowiednio nazwanej trwałej skórze siodła. Dodatkowa kryjówka Cumbrian Green uzupełnia niestandardowy motyw. Ta sama sylwetka konia i jeźdźca towarzyszy logo Bentley Mulliner na przedniej konsoli, gdzie bogate złote detale stylowo podkreślają prostą okleinę z pojedynczego forniru orzechowego i intarsje z drewna skrzynkowego.

Kontynuując temat wnętrza, pikowanie diamentowe, będące teraz synonimem Bentley Mulliner, zostało wykonane przy użyciu autentycznej tkaniny Tweed, z kontrastowym jasnoniebieskim ściegiem wprowadzającym nowoczesny akcent i zapewniającym wyróżniającą się intarsję drzwi i tylne panele. Bentley Mulliner zastosował swoje markowe bieżniki, aby dopełnić indywidualne wnętrze Equestrian Edition.

Na zewnątrz specjalnie zamówiony i charakterystyczny odcień zieleni o nazwie Świerk jest połączony ze specyfikacją Blackline, która zastępuje wersje z jasnym chromem i błyszczącą czerń do wszystkich zewnętrznych elementów dekoracyjnych, ramek, kratki chłodnicy i wylotów spalin. Odważne 22-calowe koła Mulliner Driving Specification w błyszczącym kolorze czarnym uzupełniają specyfikację.

Samochód jest wyposażony w oba pakiety najnowocześniejszych technologii wspomagających kierowcę firmy Bentley, a mianowicie; Specyfikacja Bentley Touring, która obejmuje asystenta pasa ruchu, adaptacyjny tempomat, Bentley Safeguard Plus, noktowizor i wyświetlacz Head-up, oraz specyfikację miasta Bentley obejmującą kamerę z góry, rozpoznawanie znaków drogowych, asystent miasta, ostrzeżenie dla pieszych, cofanie ostrzeżenie o ruchu, automatyczne ściemnianie lusterek i otwieranie bagażnika bez użycia rąk.

Bentley Mulliner

Bentley Mulliner jest znany w całym świecie motoryzacyjnym dzięki wytwarzaniu jednych z najbardziej indywidualnych Bentleyów, jakie kiedykolwiek stworzono. Bentley Mulliner to miejsce narodzin coachbuildingu – najstarszego producenta samochodowych autokarów na świecie.

Doświadczony zespół, wspierany przez wewnętrznych inżynierów i projektantów z Crewe, szczyci się długą historią spełniania pragnień i wymagań klientów Bentley na całym świecie.

Nowa struktura trzech portfeli przewiduje rozszerzenie Bentley Mulliner w nadchodzących miesiącach. Podczas gdy Bentley Mulliner Collections świadczy usługi na zamówienie dla istniejącej gamy modeli Bentley, Bentley Mulliner Classic dostarczy klasyczne uzupełnienia samochodów (takie jak zeszłoroczny Corniche z 1939 r.) I Serie kontynuacyjne – począwszy od kultowej dmuchawy Team 1929 firmy Bentley. Wreszcie, Bentley Mulliner Coachbuilt określa przyszłość coachbuildingu i zadebiutował nowy Bentley Mulliner Bacalar na początku tego tygodnia.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS