Nowe wideo LOTu zostało hitem w internecie!

Linie Lotnicze Lot

Zgodnie z artykułem na Onet.pl, instrukcja bezpieczeństwa na pokładzie samolotów LOT stała się hitem na całym świecie dzięki swojej oryginalnej formie. Klip został nakręcony w Muzeum Narodowym w Warszawie, a akcja nowego safety video LOT-u rozgrywa się w Galerii Sztuki XIX w.

W nagraniu w oryginalny sposób połączono wyposażenie podróżujących, jak np. bagaże, z elementami widocznymi na obrazach. Jako ciekawy przykład można wskazać instrukcję zapinania pasa na tle autoportretu Jana Matejki. Warto podkreślić, że w filmie nie występują aktorki, lecz prawdziwe członkinie cabin crew PLL Lot.

Internauci na całym świecie zachwycili się nowym wideo LOT-u, a wiele osób zachwala oryginalny pomysł na prezentację instrukcji bezpieczeństwa.

Świetnie przemyślana forma” — wskazują użytkownicy. Wśród innych wpisów pojawiają się także pozytywne oceny: “ciekawie”, “bardzo pomysłowo”. “To jest to, co tak bardzo podziwiam w Polakach. Są bardzo dumni ze swoich osiągnięć w sztuce i nauce. Wiedzą, kim są ich wielkie umysły i są z nich dumni.”— komentuje nagranie popularny profil na Facebooku o nazwie A Fly Guy’s Cabin Crew Lounge, który śledzi ponad milion osób.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
125
+1
93
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS