Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły

Nowy utwór Żabsona, „Nie z tego świata” jest już dostępny w wiodących serwisach streamingowych, a po raz pierwszy na żywo usłyszeli go fani w trakcie drugiego dnia Fest Festiwalu, gdzie spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem. Piosence towarzyszy wideoklip, który wyreżyserował sam Żabson. Produkcją zajęło się Porobione Studio, a za montaż odpowiadała god.wifi.

Dzięki takim kampaniom poniedziałki nie są tak straszne, a piątki tak odległe. To, jak rozwija się nasza współpraca z Żabsonem, artystą odważnym i świadomym, a do tego pewnie sięgającym po to, czego chce, jest dla nas cenną lekcją.  Nasz ambasador idealnie odzwierciedla cechy i dążenia użytkowników Galaxy Z Flip4 – „chce i zrobię to” – powiedziała Magdalena Sielachowicz-Nowakowska, Head of Marketing dywizji MX w Samsung Electronics Polska.

Dodatkowo, w ramach współpracy, Żabson zaprojektował specjalną saszetkę dedykowaną nowym Galaxy. Akcesorium dostępne w limitowanej ilości sztuk, będzie dostępne już we wrześniu.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
89
+1
69
+1
7
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS