Land Rover Defender 90 jako model Lego

Zobacz galerię 5 zdjęć

To jest zestaw klocków Lego, którego nie będziesz bał się zabrudzić. W rzeczywistości trochę błota może sprawić, że ten model będzie wyglądać trochę bardziej realistycznie.

Najlepsze ceny Lego znajdziesz na Ceneo.pl >>>

Duński producent zabawek właśnie zaprezentował nowy zestaw modelowy oparty na Land Rover Classic Defender 90. Model 4×4 jest nawet wyposażony w szereg akcesoriów terenowych, dzięki czemu możesz zabrać mały pojazd na wymyślone przygody i wcale nie musisz być dzieckiem.

Jeśli chodzi o zestawy Lego inspirowane motoryzacją, są takie, które wyglądają równie realistycznie jak Dodge Charger. Na szczęście Defender 90 zdecydowanie należy do obozu modeli, których realizm stoi na wysokim poziomie. W przeciwieństwie do wielu najnowszych zestawów pojazdów producenta zabawek, oldschoolowy samochód terenowy nie jest częścią bardziej zaawansowanej linii Technic, zamiast tego jest częścią serii Lego Icons. Oznacza to, że nie ma żadnych funkcjonalnych części — takich jak przekładnia w wersji Technic Ferrari Daytona SP3 — ale nadrabia to mnóstwem pieczołowicie wykonanych detali.

Zestaw składa się z 2336 elementów, a Defender jest specjalnie oparty na początkowej wersji pudełkowego SUV-a produkowanego w latach 1983-2016. Ma nadwozie w kolorze atlantyckiej zieleni, biały dach, brązowe wnętrze i jeździ na dopasowanych kolorystycznie kołach wyposażonych w grube opony. Chociaż sam pojazd jest wspaniałym odtworzeniem legendarnego pojazdu 4×4, tym, co naprawdę wyróżnia ten zestaw, są dołączone do niego akcesoria.

W zestawie znajduje się szereg dodatków, takich jak zderzak z wyciągarką, fajka do silnika, bagażnik dachowy ze światłami roboczymi oraz zapasowe opony na maskę i tylne drzwi. Jest też mnóstwo sprzętu, w tym gaśnica, kanistry i skrzynka z narzędziami, które można przechowywać w pojeździe lub na bagażniku dachowym. Akcesoria umożliwiają skonfigurowanie pojazdu w konfiguracji standardowej lub terenowej.

Classic Defender 90 trafi na rynek 4 kwietnia i będzie dostępny za 1100 złotych.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
27
+1
9
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS