Natalia Janoszek zjadła kolację z greckim milionerem za niemal milion dolarów

Dochód z tej aukcji ma zostać przekazany na wspierane przez nią fundacje i inicjatywy. Kolacja odbyła się w poniedziałek 15 listopada w restauracji Ithaki na terenie Vouliagméni – nadmorskich przedmieść Aten.

Pan Victor Restis przyszedł ubrany bardzo casual, nieformalnie. Towarzyszyło mu 4 ochroniarzy – zdradziła aktorka.

Rozmowa początkowo dotyczyła polityki i obecnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka podkreśla, że milioner mówi w kilku językach i jest bardzo dobrze zorientowany w tym, co dzieje się na świecie.

Restauracja Ithaki

Szykuje się wspólny projekt?

Nie zabrakło rozmów również na temat kina, którego – jak się okazało – milioner jest fanem. Greka zainteresował projekt filmowy, nad którym Natalia rozpoczęła już pracę i jest obecnie na etapie starań o prawa do ekranizacji.

Jego marzeniem jest produkcja filmowa, dlatego znaleźliśmy wspólny mianownik. Co więcej, mamy podobny pomysł na produkcję filmową. Bardzo prawdopodobne, że podejmiemy współpracę – dodaje Natalia Janoszek.

Setki wiadomości od Polek

Przez nagłośnienie wygranej kolacji za niemałą kwotę przez Victora Restisa został on zalany wiadomościami od Polek składających mu dwuznaczne propozycje. Natalia przyznaje, że miała okazję zobaczyć część z tych wiadomości. Co więcej, część kobiet posuwała się o krok dalej i wydzwaniała również do jego firmy, w wyniku czego sekretarka Victora Restisa chciała zrezygnować z pracy.

Dziwi mnie fakt, że pod artykułem o aukcji za milion dolarów najwięcej do powiedzenia miały właśnie kobiety, które w większości twierdziły, że „nigdy by się nie sprzedały”, nawet jeśli dochód miałby być przeznaczony na cele charytatywne – dodaje aktorka.

Natalia Janoszek

Polskie powiązania greckiego biznesmena

Podczas rozmowy okazało się, że milioner ma także trochę wspólnego z Polską. Grek był ambasadorem San Marino w Polsce w okresie od grudnia 2010 roku do lipca 2013 roku. Swego czasu posiadał również 10 proc. udziałów w telefonii komórkowej Play. Na koniec Natalia Janoszek dodaje, że są już umówieni na kolejne spotkanie – milioner obiecał, że wpadnie do Polski na pierogi i polską wódkę.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
365
+1
203
+1
192
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS