Masz ochotę na śniadanie u Tiffany’ego? Tiffany otwiera kawiarnię w Londynie

Śniadanie w Tiffany’s ma się stać rzeczywistością, wraz z uruchomieniem The Tiffany Blue Box Cafe w Londynie. Kawiarnia w formule pop-up, która będzie pierwszym lokalem w Europie, otworzy swoje podwoje w lutym 2020 roku w domu handlowym Harrods w Knightsbridge.

Cieszymy się, że możemy przedstawić Tiffany Blue Box Café w Europie – i wydaje mi się, że jeden z najbardziej kultowych domów handlowych Harrods jest odpowiednim do tego miejscem

Richard Moore – Divisional Vice-President for Global Store Design and Creative Visual Merchandising 

Położona na dolnym parterze luksusowego domu Harrods, kawiarnia ma wystrój wnętrza odzwierciedlający słynny Blue Box Cafe w flagowym sklepie Tiffany w Nowym Jorku.

Ikoniczny odcień marki Tiffany Blue zostanie wyeksponowany w całej kawiarni, tworząc iluzję jedzenia w jednym ze słynnych niebieskich pudełek Tiffany, wraz z unikalnymi akcentami zaprojektowanymi wyłącznie dla Harrods’a.

Zrób jak Audrey Hepburn w kultowym śniadaniu w filmie Tiffany’ego i zjedz śniadanie, popołudniową herbatę lub kolację w otoczeniu klejnotów Tiffany. Błyszczące naszyjniki z pereł nie są obowiązkowe.

Oczywiście nie może zabraknąć znakomitego jedzenia obejmującego sałatkę Central Park, big apple, ptasie gniazdo Tiffany i świąteczne ciasto Blue Box.

Dostępna będzie również kolekcja artykułów domowych i akcesoriów Tiffany.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS