Luksusowa willa w Brazylijskiej dżungli

Dla architektów symbioza między koncepcją nieruchomości a jej otoczeniem powinna zawsze mieć pierwszeństwo. Często oznacza to, że budowniczowie muszą opracować i przyjąć ambitne, naturalistyczne podejście do realizowanego projektu – coś jak w przypadku tej brazylijskiej willi MH House projektu Jacobsen Arquitetura.

Ten hipnotyzujący dom usytuowany jest na wybrzeżu w okolicy São Paulo, znajduje sposób na połączenie się i współistnienie człowieka z przyrodą, a jednocześnie wyróżnia się wśród bujnych krajobrazów Brazylii. Gęste liście, wspaniała fauna, flora i paleta stonowanych kolorów stanowią wyraźny kontrast z wspaniałymi teksturami MH House, pozwalając mieszkańcom zachować zrównoważony spokój przez cały rok. Z zewnątrz zastosowano naturalne drewno, granitowe akcenty i zwęglone peryferyjne elementy podkreślają nowoczesne zasady projektowania, jednocześnie podkreślając rustykalne elementy wyposażenia. Gdy spoglądasz przez liczne okna domu, wciąż zachwyca się widokiem dużego, otwartego piętra – zapewniając mieszkańcom wciągające spojrzenie na wspaniałą kuchnię, salon i jadalnię mieszkania.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
157
+1
59
+1
17
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS