Loro Piana kolekcja jesień zima 2022-2023

Włoski producent Loro Piana oparł swoją kolekcję akcesoriów na własnym materiale nazwanym CashFur. Ich własna interpretacja kaszmiru po raz pierwszy została wprowadzona w 2020 r., CashFur jest teraz prezentowany jako główny akcent w nadchodzącej kolekcji Loro Piana na sezon jesienno-zimowy 2022-2023. Oryginalna interpretacja kaszmiru (jeden z charakterystycznych materiałów marki), która łączy szlachetne włókna z ich etycznym pozyskiwaniem. Szanując zwierzęta, środowisko i ludzi. Cashfur to innowacyjny i odpowiedzialny sposób aby nosić „futro”.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Rzemiosło na okrągłych krosnach dziewiarskich podkreśla włókna, tworząc charakterystyczną fakturę przypominającą futro, której miękkość jest wzmocniona na etapach wykańczania za pomocą procesu „ścinania”.  

Naładowani energią dzięki przebywaniu na świeżym powietrzu i styl który jest integralną częścią sposobu myślenia Loro Piana, a dzięki użyciu CashFur z pewnością utrzymamy ciepło na każdej wysokości w Alpach. Kolekcja obejmuje wszystkie akcesoria, które przydadzą nam się na śniegu: buty, torby i nakrycia głowy.

Wyróżniającą się cechą tej kolekcji jest czapka Alaskan w kolorze niebieskim, gotowa do założenia z kultową torebką Sesia Tote w rozmiarach L i S, a na nogach kultowe buty Regent Ankle Boots. Zainspirowane klasycznymi kaloszami, CashFur jest tutaj połączony z naturalną skórą cielęcą. 

Pojawiając się w swoim oryginalnym białym kolorze, Cashfur występuje również w melanżu akcentujących kolorów ochry, błękitu i czerwieni.  

Loro Piana sprawia, że jesteśmy gotowi stawić czoła białemu żywiołowi w dobrym stylu.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
23
+1
17
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS