Leo Messi uciekał przed największym atencjuszem mistrzostw świata i internetu!

Argentyna wygrała swoje trzecie mistrzostwo świata pokonując Francję na stadionie Lusail Iconic, ale podczas świętowania w dziwny (i podejrzany) sposób dołączył do nich Salt Bae, znany także jako Nusr-Et.

Turecki szef kuchni Salt Bae, a właściwie Nusret Gökçe trafił na pierwsze strony gazet po dramatycznym zwycięstwie Argentyny w finale Mistrzostw Świata 2022 w Katarze w rzutach karnych przeciwko Francji. Internet zawrzał!

„Dlaczego on był na boisku?”, „Kim on jest?” to pytania, którymi została zalana sieć, a które zadawało sobie także kilku argentyńskich piłkarzy – w tym Lionel Messi, który próbował zignorować turka, który nie odpuszczał!

Na instagramowym kanale Salt Bae (nusr_et) znajdziesz film na którym on i niesamowicie zdezorientowany Ángel Di María pozują z trofeum Pucharu Świata (najbardziej niezręczny kciuki w górę, jaki prawdopodobnie zobaczysz w tym roku) lub także zdezorientowany Cristián Romero nie kryje zdziwienia, gdy Gökçe odbiera trofeum małemu synowi Romero. 

Szef kuchni próbował również zwrócić na siebie uwagę Lionela Messiego, ale Argentyńczyk próbował go olać.

Gökçe spotkał się z dużą krytyką ze strony komentatorów za jego „godne pożałowania” zachowanie, którzy również zastanawiali się jakim cudem udało mu się wejść na boisko i dlaczego dotykał i całował trofeum mistrzostw.

Zgodnie z zasadami FIFA, podanymi na ich stronie internetowej: „Jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli sportowych na świecie i bezcenna ikona, oryginalne trofeum FIFA World Cup™ może być dotykane i trzymane tylko przez bardzo wybraną grupę osób, które obejmuje byłych zwycięzców FIFA World Cup™ i głowy państw”. 

Nikt nie jest pewien, do której z tych dwóch kategorii należy turecki mistrz kebaba….

Okazuje się jednak, że 39-latek jest „przyjacielem” prezesa FIFA Gianniego Infantino, a parę widziano rozmawiającą i obejmującą się kilka dni przed finałem w Doha. Bliskie relacje Infantino i Salt Bae można zaobserwować na filmie z profilu tureckiego kucharza

Czy to usprawiedliwia łamanie powyższych zasad? Infantino prawdopodobnie wie, że może robić co mu się podoba.

Salt Bae z prezesem FIFA Gianni Infantino

Żenującemu Turkowi w końcu udało się zaczepić Lionela Messiego

Udało mu się także ugryźć medal Franco Armaniego

Jak oceniasz ten wpis?
+1
394
+1
299
+1
220
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS