Linie Etihad Airways nagrodzone za najlepszą pierwszą klasę

Luksusowy portal

Etihad Airways linia lotnicza ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, została nagrodzona za „Najlepszą pierwszą klasę” przez magazyn Condé Nast Traveler China w „Złotej liście 2018” publikacji, ogłoszonej podczas ceremonii wręczenia nagród w Songtsam Linka Shangri- La w prowincji Yunnan w Chinach. Jest to trzeci rok z rzędu, w którym Etihad został wybrany zwycięzcą „Złotej Listy”. 

Robin Kamark, dyrektor ds. Handlowych w Etihad powiedział: „Jesteśmy niezwykle zaszczyceni, że po raz trzeci z rzędu znaleźliśmy się na „złotej liście” magazynu Conde Nast Traveller w Chinach – dla nas niezwykle ważnego rynku. To świadectwo naszej dbałości o doskonałość na każdym poziomie. Wzmacniamy naszą pozycję jako preferowanej linii lotniczej w dostarczaniu naszym gościom innowacyjnych produktów, intuicyjnej obsługi i światowej klasy gościnności.

W ostatniej dekadzie innowacyjne i nowatorskie produkty i usługi, takie jak The Residence, Inflight Chef, Food & Beverage Manager i Flying Nanny, podniosły poprzeczkę dla konkurencji Ethiad Airwyas.

Podczas gdy będziemy nadal oferować niezrównane doświadczenie dla wszystkich naszych gości, jesteśmy zwolennikami wyboru i wierzymy, że siła wyboru leży po stronie pasażera, który decyduje, które produkty są dla niego odpowiednie. Dlatego pod koniec zeszłego roku uruchomiliśmy nową platformę marki „Choose Well”, aby zaprosić naszych gości do decydowania o sposobie podróżowania”- dodał Robin Kamark.

W tym roku Etihad wprowadził luksusowy Boeing 787-10 Dreamliner na swojej trasie w Pekinie i 787-9 na codzienną usługę w Hongkongu. Patrząc w przyszłość Etihad Airways planuje wprowadzić 787-9 Dreamliner na codzienną usługę z Abu Zabi do Chengdu już od 1 lipca 2019 r. Również od 1 lipca codzienna obsługa połączenia z Abu Zabi Do Szangahju zostanie przeniesiona na większy model Dreamliner’a 787-10.

Boeing 787-10 Etihad

Gdy zmiany zaczną obowiązywać linie Etihad będą obsługiwać wszystkie 28 połączeń w tygodniu do czterech głównych bram Chin – Pekinu, Chengdu, Szanghaju i Hongkongu.

W ciągu 11 lat działalności na rynku chińskim, Etihad był świadkiem znacznego rocznego wzrostu liczby pasażerów w swoich usługach do i z Chin, dodatkowo wzmocnionego przez umowy code-share z partnerskimi liniami lotniczymi oraz wzajemną politykę zwolnień wizowych między ZEA i Chinami wdrożoną w styczniu 2018 r.

Condé Nast Traveler z 2019 roku: „Etihad to najlepsza pierwsza klasa”

The Residence” w Airbusie A380s to pierwszy na świecie prywatny trzypokojowy apartament w lotnictwie komercyjnym, składający się z salonu, sypialni dwuosobowej i łazienki. Osobisty asystent zapewnia pasażerom opiekę w zależności od indywidualnych potrzeb od startu do lądowania.

„The Residence”

Doświadczenie kulinarne w „The Residence” jest podobne do najwyższej klasy restauracji z wieloma daniami na zamówienie oraz ogromnym wyborem najlepszych trunków. Goście mogą nawet zjeść posiłek dla dwojga serwowany w podniebnym apartamencie przez szefa kuchni, który jest w pełni wykwalifikowanym, wyszkolonym na arenie międzynarodowej szefem kuchni z doświadczeniem kulinarnym w fine dining’u.

Prysznic z łazienką zaopatrzony jest w produkty Aqua di Parma, a sypialnia wyposażona jest w wygodne podwójne łóżko i luksusową włoską designerską pościel.

Rozłożone łóżko w The Residence Etihad

W A380 Etihad znajduje się dziewięć apartamentów klasy pierwszej, które wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem, chłodzony mini bar, skórzany fotel włoskiej manufaktury Poltrona Frau i osobną otomanę, która przekształca się w łóżko o długości ponad 2 metrów. Oczywiście pasażerowie klasy pierwszej mogą korzystać z dedykowanej łazienki z prysznicem.

Luksusowy portal
Klasa pierwsza w Etihad

Wszyscy pasażerowie „The Residence” oraz klasy pierwszej mają dostęp do luksusowych salonów lotniskowych i limuzyn w wybranych miejscach na całym świecie. Najnowocześniejszy flagowy First Lounge and Spa na międzynarodowym lotnisku w Abu Dhabi oferuje 16 wyjątkowych stref zaprojektowanych tak, aby goście mogli się zrelaksować, ożywić i cieszyć się całkowitym luksusem przed wejściem na pokład.

Etihad First Lounge and Spa na lotnisku w Abu Dhabi

Restauracja à la carte, bar pokazowy, sala fitness, palarnia cygar, spa Six Senses, fryzjer, golibroda, sala telewizyjna, zaciszny pokój relaksacyjny, sala modlitewna i pokój zabaw dla dzieci gwarantują niezrównane wrażenia.

Strona WWW Etihad

Jak oceniasz ten wpis?
+1
165
+1
68
+1
15
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS