Linie Emirates rozpoczynają współpracę z Dior Beauty i Davines

Linie Emirates ogłosiły rozpoczęcie w 2023 r. współpracy z kultową marką kosmetyczną Dior i dbającą o zrównoważony rozwój marką produktów do pielęgnacji włosów Davines.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Współpraca została zainaugurowana otwarciem centrum kosmetycznego dla personelu pokładowego w siedzibie głównej Emirates w Dubaju. Centrum zostało zaprojektowane w taki sposób, by móc oferować jedyne w swoim rodzaju wrażenia kosmetyczne, dostępne wyłącznie dla personelu pokładowego linii Emirates.

The Emirates Beauty Hub w Dubaju otwarte jest 7 dni w tygodniu i obsługuje ponad 18 000 członków personelu pokładowego. Centrum urody to przestrzeń, która oferuje ciepłą i przyjazną atmosferę. Jednocześnie jest to miejsce dedykowane personelowi pokładowemu, który może umówić się na indywidualne spotkania z konsultantami oraz uzyskać porady od ekspertów w zakresie makijażu, odżywiania, kondycji, pielęgnacji skóry i włosów oraz najlepszych praktyk pielęgnacyjnych dla kobiet i mężczyzn. Konsultanci The Emirates Beauty Hub przeszkoleni przez Partnerów: Diora i Davinesa, wywodzą się z różnych środowisk. Wielu z nich było kiedyś członkami personelu pokładowego Emirates, dzięki czemu dobrze rozumieją wyzwania, przed którymi codziennie stoi zespół pokładowy. Personel będzie miał również dostęp do specjalistów z zakresu odnowy biologicznej, dietetyków i kosmetologów.

W Centrum, otwartym zarówno dla męskiej, jak i żeńskiej załogi będą odbywały się pokazy na żywo prezentujące załodze, jak najlepiej wykorzystać produkty Dior i Davines. Centrum urody oferuje szeroką gamę produktów szczególnie rekomendowanych członkom personelu pokładowego, aby pomóc załodze spełnić standardy dotyczące wyglądu, nawet podczas lotów długodystansowych. Należą do nich: Hydra Life Intense Sorbet Crème – nawilżający krem tworzy miękką i nawilżoną bazę, Forever Skin Glow – rozświetlający podkład zapewnia 24-godzinne nawilżenie i blask oraz pozwala skórze swobodnie oddychać, długotrwały Diorshow On Stage Liner – pozwala subtelnie podkreślić oko i jest odporny na rozmazywanie, Dior Backstage Face and Body Flash Perfector Concealer – to wielofunkcyjny i wodoodporny korektor,  natomiast Rouge Dior Forever Liquid – to niezwykle napigmentowana i odporna na rozmazywanie pomadka w płynie, w kolorze żywej czerwieni, charakterystycznej dla linii Emirates.

Dior stworzył także linię dla mężczyzn – Dior Sauvage, która oferuje szereg produktów oczyszczających i odświeżających twarz, m.in.: maski do twarzy, żele do golenia i balsamy po goleniu, które zapewniają nawilżenie i ujędrnienie skóry. Gama produktów do pielęgnacji włosów Davines jest również zalecana personelowi pokładowemu. Obejmuje ona detoksykujące, nawilżające i intensywnie regenerujące szampony, odżywki i kuracje do włosów oraz różnorodne mgiełki, woski i lakiery do włosów, które zapewniają jednolity wygląd eleganckich fryzur personelu pokładowego.

Świat piękna Dior jest „definiowany przez ducha śmiałości i innowacyjności, któremu towarzyszy kwitnąca tradycja doskonałości”. Współgra to z zaangażowaniem linii Emirates w innowacje i ciągłe inwestycje na rzecz podnoszenia standardów podróży. Personel pokładowy Emirates, będący kosmopolityczną mieszanką doskonale wyszkolonych profesjonalistów jest twarzą rozpoznawalnej na całym świecie marki.

Warto wspomnieć, że członkowie personelu pokładowego związani z linią lotniczą Emirates nieustannie gromadzą nowe doświadczenia, podróżując do ponad 150 miast w 85 krajach. Wielokrotnie nagradzana za gościnność na wysokości 12,2 km załoga pokładowa opisuje tę pracę jako „najlepszą pracę na świecie”, z której czerpie radość, wynikającą z wyjątkowego stylu życia, który jej towarzyszy. Dostęp do różnych doświadczeń umożliwia personelowi pokładowemu rozwijanie różnych zdolności, dzięki którym staje się rozpoznawalnym na całym świecie symbolem kultowej marki.  

Linie Emirates prowadzą obecnie aktywną rekrutację członków personelu pokładowego z całego świata. Więcej informacji pod linkiem.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
69
+1
54
+1
4
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS