Leć Emirates do Dubaju i skorzystaj ze zniżek na luksusowe hotele!

Emirates nawiązało współpracę ze znanymi na całym świecie sieciami hoteli, aby zaoferować swoim pasażerom podróżującym do Dubaju atrakcyjne ceny latem w najbardziej prestiżowych hotelach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Klienci, którzy kupią bilet Emirates i odbędą podróż do 30 września 2019 r., Mogą korzystać z ekskluzywnych hoteli w dowolnych obiektach sieci Accor, Armani Hotel Dubai, Emaar Hospitality Group i Marriot podczas pobytu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Odwiedzający Dubaj będą mogli skorzystać nawet z 30% rabatu na najlepsze dostępne stawki oferowane przez Accor – wiodącą na świecie grupę hotelarsko-gastronomiczną o zróżnicowanym portfolio marek na każdą kieszeń.

Armani Hotel Dubai – nietuzinkowy hotel, który zajmuje wyłącznie jedenaście pięter najwyższego budynku na świecie, Burj Khalifa – oferuje pasażerom Emirates nawet do 35% zniżki na najlepsze dostępne stawki. Hotel zapewnia dogodny dostęp do największego na świecie i najczęściej odwiedzanego miejsca zakupów i rozrywki – Dubai Mall.

Marriott oferuje różnorodne portfolio marek, a sieć hoteli oferuje pasażerom Emirates nawet do 25% zniżki na wybrane najlepsze dostępne stawki we wszystkich swoich obiektach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Emaar Hospitality Group – operator cenionych marek, w tym Adres Hotels and Resorts, Vida Hotels and Resorts i Rove Hotels, oferuje klientom Emirates do 35% zniżki na najlepsze dostępne stawki. Klienci, którzy dokonają rezerwacji w Address Downtown, Address Boulevard, Address Dubai Mall lub Palace Downtown, mogą również bezpłatnie korzystać z akwarium w Dubaju, podwodnego zoo i parku VR.

Dubaj to tętniące życiem, kosmopolityczne miasto z eklektyczną mieszanką ofert, w tym imponującą architekturą, światowej klasy sklepami i znakomitymi restauracjami. Odwiedzający będą mogli odkrywać miasto i jego liczne atrakcje, w tym słynne zabytki, fantastyczne plaże i spa z dostępem do basenu, a także rozrywki wewnątrz w różnych lokalizacjach.

Aby dowiedzieć się więcej o ofercie, kliknij tutaj . Pasażerowie muszą przedstawić kopię swojego biletu lotniczego lub karty pokładowej Emirates w momencie odprawy.

Klienci Emirates odwiedzający Dubaj latem mogą również skorzystać z ekskluzywnych ofert, korzystając z My Emirates Pass – oferty, która zamienia kartę pokładową Emirates w ekskluzywną kartę członkowską, która zapewnia podróżującym specjalne korzyści i rabaty do 50% zniżki w ponad 500 punktach rekreacyjnych i detalicznych punkty sprzedaży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Ekskluzywna karta umożliwia klientom do 50% zniżki w ponad 400 znakomitych restauracjach, luksusowych zabiegach odnowy biologicznej w prawie 50 spa i zajęciach rekreacyjnych, takich jak kryte narciarstwo i parki rozrywki. Klienci mogą również skorzystać i wymienić do 30% zniżki w międzynarodowych punktach sprzedaży , w tym na popularne marki modowe i fitness. Moja oferta Emirates Pass jest ważna do 31 sierpnia 2019r.

Klienci Emirates podróżujący we wszystkich klasach mogą korzystać z regionalnych posiłków, 4000 kanałów rozrywki na pokładzie samolotu – nagradzanego systemu rozrywki oraz do 20 MB bezpłatnego Wi-Fi, aby pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną podczas lotu.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS