Nowa książka TAG Heuer to kronika historii kultowej Carrery

Szwajcarski zegarmistrz zaprezentował we wtorek swoją nową książkę TAG Heuer Carrera: The Race Never Stops. Obejmujący 352 strony tom będzie kroniką historii wspaniałych zegarków poprzez szczegółowe spostrzeżenia i wnioski. Książka to także ekskluzywny katalog Carrera, który zawiera przegląd znaczących modeli seryjnych wydanych w latach 1963–2023.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oczywiście książka za prawie 500 złotych będzie także miłą dla oka ozdobą Twojego domu. Okładkę otacza delikatny nadruk w czarną kratkę, przypominający rajd Carrera Panamericana, który zainspirował nazwę zegarka. Tymczasem grzbiet książki kręgosłup to jasnoczerwony odcień – podobny do tego, co można zobaczyć w klasycznym Porsche Carrera GT. Ułożone w stos białe strony, skontrastowane efektem czerwonego paska, ożywiają nastrojowy wygląd, a na froncie znajduje się wizerunek eleganckiego zegarka Carrera.

Wewnątrz znajduje się sześć wciągających rozdziałów, każdy szczegółowo opisujący dekadę historii tego stylowego zegarka. Książka zabiera Cię od lat 60. XX wieku do czasów współczesnych i zabiera Cię również w „ekscytującą podróż przez ewolucję zegarka” – jak twierdzi TAG Heuer. Tom może służyć także jako encyklopedia dla fanów, którzy znajdą w nim anegdoty – od mechanizmów, przez daty premiery, po pseudonimy – dotyczące każdego modelu. 

Wydanie tej pamiątkowej księgi stanowi znaczący kamień milowy w historii TAG Heuer Carrera, zapraszając ekspertów, koneserów i miłośników zegarmistrzostwa do głębszego zagłębienia się w zawiły świat tego szanowanego zegarka” – mówi marka. „Dzięki skrupulatnej dbałości o szczegóły i wciągającej narracji, TAG Heuer Carrera: The Race Never Stops stanie się niezbędnym dodatkiem do biblioteki każdego konesera zegarków”.

Książka będzie dostępna od 6 października.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
77
+1
98
+1
8
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS