Kolekcja Coach x Lil Nas X

Kolekcja Coach x Lil Nas X

Coach New York powszechnie znany jako Coach to amerykański luksusowy dom mody specjalizujący się w skórzanych torebkach, bagażu i akcesoriach. 19 grudnia Coach wypuścił „The Lil Nas” specjalną edycję zawierającą elementy z kolekcji zima 2023, a następnie spersonalizowaną przez rapera, dzięki czemu wszystko jest zabawne, kolorowe i w stylu rave Y2K (moda z lat 2000). 

Są tu płaszcze z owczej skóry w makowych kolorach, grafiki inspirowane gadżetami koncertowymi i amerykańska kurtka uniwersytecka spersonalizowana naszywkami z symbolami z życia Lil Nas X, takimi jak jego ulubione koty i znak zodiaku Baran.

Edycja zatytułowana „The Lil Nas X Drop” zawiera mnóstwo wygodnych, gotowych do noszenia elementów i żywych akcesoriów, które zostały „ręcznie wybrane i spersonalizowane” przez rapera, który jest światowym ambasadorem marki.

Kolekcja nawiązuje do charakterystycznych dla Lil Nas X odważnych motywów i elektryzujących kolorów, które z pewnością warte są podwójnego spojrzenia. 

Dyrektor kreatywny Coach Stuart Vevers współpracował z piosenkarzem MONTERO, aby dostosować jego selekcje na zimę 2023 za pomocą grafik inspirowanych wszystkimi aspektami tożsamości artysty. 

Ilustracje gadżetów koncertowych Lil Nas X pojawiają się na torbach, a jego ulubione koty i znak zodiaku (Baran) są naszyte na amerykańskiej kurtce uniwersyteckiej. Tymczasem skórzane płaszcze typu biker i kożuchy uzupełniają bluzy i T-shirty, które „przywołują kulturę rave”.

Nasza kolekcja zimowa inspirowana jest moim przekonaniem, że moda polega na odkrywaniu i celebrowaniu wszystkiego tego kim jesteś” – powiedział Stuart Vevers. 

Aby stworzyć kolekcję przejrzano archiwa Coach’a, a także zainspirowaliśmy się związkiem Lil Nas X z muzyką i życiem nocnym. Rozwinęliśmy tradycyjne style wprowadzone na wybiegu w zeszłym sezonie, wzmacniając kolory, tekstury i grafiki, aby stworzyć elementy, które celebrują naszą miłość do indywidualności i autentyczne wyrażanie siebie, które dzielimy„.

Kampania kolekcji, której dyrektorem kreatywnym jest Lil Nas X, przedstawia artystę pozującego w wielu wizualizacjach inspirowanych Y2K. 

Lil Nas X Drop będzie dostępny w sprzedaży od 26 grudnia w sklepie internetowym Coach.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
94
+1
59
+1
6
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS