Keanu Reeves podarował całemu zespołowi pracującym przy John Wick 4 po Rolexie

57-letni aktor podarował całemu zespołowi kaskaderów pracujących przy kolejnej części kasowego filmu John Wick spersonalizowane zegarki Rolex o wartości 36 500 zł za sztukę, a jako że nabył cztery sztuki, to na prezenty dla swojej ekipy wydał łącznie prawie 150 000 zł! Keanu kręcił czwartą część serii akcji w Paryżu i był widziany wraz ze swoim partnerem Ianem McShane, który gra Winstona w filmie.

Keanu Reaves został zauważony w poniedziałek, gdy założył czarny garnitur i krawat przygotowując się do filmowania filmowych do nowego filmu na planie w Paryżu. 57-letni aktor kręcił film w ostatnich miesiącach, a ostatnio doniesiono, że życzliwa gwiazda podarowała całemu zespołowi kaskaderów Johna Wicka spersonalizowane zegarki Rolex o wartości 9150 USD, aby podziękować za ich ciężką pracę. 

Mając do dyspozycji czterech członków zespołu, gwiazda zapłaciła za Rolexy 36 600 dolarów. 

Aktor Matrix wyglądał typowo zamyślony, gdy usiadł na drewnianym krześle w stylu tronu na planie, które znajdowało się przed ozdobionym złotem stołem.

Keanu otoczony ekipą filmową, siedział przed karafką czerwonego wina i dwoma kieliszkami – jakby oczekiwał gościa podczas sceny.

McShane gra Winstona, właściciela nowojorskiego hotelu Continental i wieloletniego przyjaciela legendarnego zabójcy Reevesa.

Pod koniec John Wick: Rozdział 3 – Parabellum, Winston pozornie zdradził Johna, kiedy zestrzelił go z dachu hotelu, aby udowodnić swoją lojalność wobec głównego antagonisty filmu Arbitra (Asia Kate Dillon).

McShane potwierdził, że w lipcu wraca, by ponownie zagrać swoją rolę w najnowszym filmie serii.

Tymczasem Keanu udowodnił jak bardzo jest życzliwy, prezentując zespołowi kaskaderów spersonalizowane zegarki Rolex Submariner jako specjalne podziękowanie za ich wysiłek. 

Jako dodatkowy akcent, aktor spersonalizował każdy z pięciu odlotowych zegarków specjalną dedykacją.

Według zdjęć w mediach społecznościowych, Keanu dał czterem kaskaderom – Bruce Lee Concepcion, Jeremy Marinas, Dave Camarillo i Li Qiang – zegarki, prezentując je w sobotni wieczór w paryskim Le Bistro Paul Bert.

W zeszłym miesiącu Keanu pojawił się w Today, w którym omówił kręcenie filmów Johna Wicka i zasugerował, czego fani mogą się spodziewać po najnowszym rozdziale sagi.  

Są zabawne. Są intensywne. Idziemy po to” – powiedział Keanu Reeves.

W tej chwili po prostu kręcimy tę szaloną scenę walki w środku ruchu. Więc zdarzają się wypadki samochodowe, strzelaniny.”

Jak oceniasz ten wpis?
+1
274
+1
188
+1
29
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS