Kolejny superjacht z gdańskiej stoczni Sunreef sprzedany!

Zobacz galerię 11 zdjęć

Wraz z rosnącym zainteresowaniem dużymi wielokadłubowcami na całym świecie, Sunreef Yachts odnotowuje coraz większą liczbę zamówień na model 100 Sunreef Power. Ten ultranowoczesny katamaran, oferujący niezrównaną przestrzeń mieszkalną i unikalne funkcje, zapewnia oceaniczny zasięg i najwyższy komfort podczas długich luksusowych rejsów.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Najnowszą pozycją w portfelu zamówień jest czterokabinowy luksusowy katamaran z ogromną jadalnią na świeżym powietrzu i spektakularną przestrzenią Beach Club.
Na uwagę zasługuje rozległy salon na pokładzie głównym płynnie łączący się z kokpitem rufowym, a także wygodny układ zakwaterowania ośmiorga gości w czterech przestronnych kabinach.

W luksusowej kabinie głównej znajduje się łóżko typu king-size oraz strefa relaksu z widokiem na ocean. Wszystkie kabiny gościnne oferują najwyższy poziom komfortu i pięknie urządzone łazienki.

Sunreef 100 Power

Wyposażony w hydrauliczną platformę rufową, garaż na dwa skutery wodne i zabawki wodne, 100 Sunreef Power posiada również rozkładane platformy, dające dostęp do dodatkowych zabawek i przechowywania sprzętu do nurkowania. Na dziobie znajduje się duża przestrzeń wypoczynkowa, a także miejsce do opalania. Flybridge oferuje mnóstwo miejsca z sofą w kształcie litery C, stołem jadalnym, barem i leżakami.

Napęd katamaranu będzie pochodził z dwóch silników o mocy 1300 KM, zapewniających solidne osiągi i oszczędność paliwa. Aby uzyskać więcej informacji na temat 100 Sunreef Power, prosimy o kontakt z zespołem Sunreef Yachts.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
57
+1
68
+1
9
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS