Karty Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT za 0 zł

W ramach Tygodnia Płatności Bezgotówkowych Diners Club Polska przygotował specjalną promocję na wszystkie imienne rodzaje kart. Klienci, którzy złożą wniosek do końca października na karty Klasyczna, LOT i Traveler, będą zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej. W przypadku najbardziej prestiżowej – Premium Vintage – zostanie ona obniżona o połowę. Oferta obejmuje karty prywatne i firmowe.

Promocja u wydawcy zaczęła się 14 października i potrwa do końca miesiąca. Wpisuje się ona w kampanię społeczną „Warto Bezgotówkowo”, w ramach której co roku organizowany jest Tydzień Płatności Bezgotówkowych. Akcja trwa od 14 do 18 października i ma pokazać zalety płatności bezgotówkowych oraz przyczynić się do zmniejszenie obrotu gotówką. Wydarzenie zainicjowała Koalicja na Rzecz Obrotu Bezgotówkowego i Mikropłatności.

Osoby, które chcą otrzymać instrumenty płatnicze Diners Club bez pierwszej opłaty rocznej, muszą jedynie złożyć wniosek między 14 a 31 października. Zwolnienie obejmuje karty prywatne i firmowe: Diners Club Klasyczna, Traveler i LOT. Dodatkowo, w tym roku promocja dotyczy również najbardziej prestiżowej karty wydawcy – Premium Vintage, w której opłata będzie zmniejszona o połowę (500 zł).

Karta Diners Club Premium Vintage

– Warto pamiętać, że płatności bezgotówkowe przynoszą wiele korzyści. Używając kart, oprócz bezpieczeństwa i wygody, możemy liczyć na wiele usług dodatkowych. Na przykład programy lojalnościowe czy ubezpieczenia czy turystyczne. Najlepiej jednak przekonać się o tym korzystając z nich na co dzień. Dlatego co roku uczestniczymy w akcji i oferujemy nasze karty na specjalnych warunkach  – mówi Monika Masztakowska z Diners Club Polska.

– Zainteresowanie promocją podczas Tygodnia Płatności Bezgotówkowych od lat jest u nas bardzo duże, dlatego zwyczajowo trwa ona w Diners Club dłużej. W tym roku prawie trzy tygodnie, do 31 października – dodaje.

Dlaczego warto zamówić karty Diners Club? Wyróżnia je szeroki pakiet usług dodanych m.in. podnoszący komfort i bezpieczeństwo podróży zagranicznej. Posiadacze kart mogą skorzystać z kompleksowego ubezpieczenia turystycznego do 1 mln zł, obejmującego właściciela oraz współtowarzyszy podróży (członków rodziny lub pracowników), wstępu do saloników lotniskowych czy usługi Fast Track. Wszystkie instrumenty płatnicze można połączyć ze specjalnym programem lojalnościowym. Diners Club Polska wydaje karty kredytowe i obciążeniowe z okresem bezodsetkowym do 59 dni i jednym z najniżej oprocentowanych kredytów w karcie w wysokości już od 6 proc. w skali roku.

Więcej informacji: www.dinersclub.pl

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS