Karin Ann – bezkompromisowa buntowniczka

Została okrzyknięta Odkryciem Roku 2021 w Czechach i na Słowacji. Obok Elettry Lamborghini, Niny Kraviz, czy znanej wszystkim Darii Zawiałow jest twarzą listy Spotify EQUAL. Obecnie pracuje nad kolejnym singlem i odważnie zmienia wizerunek, współpracując z  Ann-Marie Hoang, amerykańską kostiumografką znaną m.in. ze współpracy z Demi Lovato, Andersonem Pakk czy Action Bronsons.

Podoba Ci się nasza praca?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Należy do pokolenia Z, ale nie chce być niewolniczką tego określenia. Lubi łamać stereotypy

i wspólnie z Ann-Marie Hoagn – znaną jako The Master of Disguise, przygotowała totalną zmianę wizerunku. Karin Ann pierwszą stylizację z Ann-Marie stworzyła na rozdanie Zebrik Awards. Był to obszerny garnitur w kolorowe, fractalowe wzory, a całość dopełniała mocno awangardowa biżuteria. Ponieważ obie artystki łączy podobna estetyka, postanowiły pójść dalej i do kolejnego singla stworzyć kompletnie nową odsłonę Karin Ann, a tak się składa, że Neo Punk połączony ze stylem Harajuku Girl to najbliższe inspiracje dla obu dziewczyn. Lateks, oversizowe marynarki, ciężkie buty czy biała koszula noszona z gorsetem. Do tego koronkowe rajstopy i duża ilość biżuterii. Z jednej strony dostajemy punkowy sznyt przypominający ulice Londynu lat 70., gdzie zbuntowani anarchiści nosili awangardowe, własnoręcznie przerabiane ubrania. Często dziurawione oraz malowane, głównie w kolorach czarnych białych i czerwonych. Z drugiej zaś mamy dziewczęce, kraciaste minispódniczki i koronki połączone z masywnymi butami na podeszwie XXL rodem z japońskiej mangi. To właśnie odwaga w łączeniu pozornie niepasujących elementów sprawia, ze styl słowackiej artystki jest wyrazisty i wyróżnia ją w tłumie.


Autorką zdjęć jest młoda, brytyjska fotografka Sara Irvin. Znana na Instagramie jako @sara_shoots_ ma na koncie współpracę m.in. z takimi gwiazdami jak Bexey, A$AP Rocky, Headie One, Shoreline Mafia, Sam Wise, BVDLVD czy Fizzler.  Sesja Karin Ann powstała w Londynie, a to tylko przedsmak metamorfozy. Niebawem artystka będzie kręciła nowy teledysk, w którym zobaczymy m.in. kolejne stylizacje The Master of Disguise.

Jak oceniasz ten wpis?
+1
0
+1
0
+1
0
Avatar
Luxatic.pl

Luxatic.pl to lifestylowy magazyn o luksusie, stylu życia i pieniądzach. Prezentujemy najlepsze usługi, produkty i miejsca na całym świecie.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany

Luxatic to jedyny w Polsce serwis lifestylowy piszący w luźny sposób o luksusie w Polsce i na świecie.

OBSERWUJ NAS